| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Į Traupį atkeliaus “Mažasis cirkas”
2017.05.24

 

Jau keletą metų  Klounų teatro studija „Dulidu" vykdo projektą „Mažasis cirkas", kurio metu klounai keliauja po Lietuvą su mažyte cirko palapine ir niekur nematytais cirko vaidinimais.

Šis nedidelis cirko vaidinimas atkeliauja ir į Traupį!

Ne bet koks, o labai mažas, „Mažasis cirkas", ir kviečia į neįtikėtiną Profesoriaus ir Blusos pasirodymą! Klounados spektaklis visai šeimai „Profesorius ir blusa", pagal to paties pavadinimo H. K. Andersano pasaką. Idėjos autorius, režisierius ir pasakotojas – Liudas Vyšniauskas. Spektaklio dailininkė – Liuda Liaudanskaitė .Trukmė - 40min.

Pasirodymas vyks birželio 1 d., cirko palapinė, traukiam  šešių žemaitukų žada atriedėti į Traupį apie 19 val. į aikštelę prie kultūros namų.

Nepraleiskite progos pamatyti šį reginį! Renginys nemokamas.

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.05.25 )
 
Mokykla pasipuoš jubiliejui skirta skulptūra
2017.05.17
Image
 
Pastarosiomis savaitėmis kartu su pavasariniu paukščių čiulbėjimu mokyklos sode  girdėjosi, regis, genio stuksenimas. Bet, pasirodo, ne raudongalvis kalikas drumstė ramų botanikos sodo augalų ošimą, o medžio drožėjas Pranas Petronis. Šalia mokyklos gulintį medžio sausuolį drožybos meistras  pavertė meno kūriniu, kuris bus skirtas Traupio pagrindinės mokyklos 240 –ies metų jubiliejui  ir atidengtas  iškilmingo minėjimo metu.
 
 Mokykla kviečia visus į  jubiliejaus šventę, kuri vyks š.m. birželio 17 dieną. Dalyvausite atidengiant medžio skulptūrą ir ne tik...
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.05.18 )
 
Traupio seniūnija sporto žaidynėse
2017.05.14
Image
 
Gegužės 13-ąją dieną Anykščiuose buvo surengtos tradicinės rajono seniūnijų sporto žaidynės. Sporto entuziastai varžėsi smiginio, tinklinio, šaškių, šachmatų, krepšinio 3×3, futbolo, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, seniūnų trikovės turnyruose. 
 
Traupiečiai  antrąją vietą laimėjo senjorų krepšinio turnyre, trečiąją – šachmatų rungtyje, pirmąją - seniūnų (moterų) trikovėje. Galutinėje įskaitoje traupiečiai užėmė šeštąją vietą.
 
Ačiū visiems sportininkams, atstovavusiems Traupio seniūniją!
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.05.15 )
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 26 - 30 iš 295
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2017 Traupis.lt