| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Gyvenimo dovanos dailininko sukakčiai
2008.09.11

Kaip tik tuo metu, kai fejerverkų ugnimis nušvito dangus Kinijoje virš olimpines žaidynes pasitikusio Pekino, savo 60 –ąją sukaktį sutiko iš Anykščių krašto kilęs dailininkas grafikas Povilas Šiaučiūnas.

Image
P.Šiaučiūnas šią vasarą pirmą kartą savo kūrybą eksponavo gimtinėje – Traupyje
 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.09.11 )
Skaityti toliau...
 
Herbas
2008.09.08

Lietuvos Respublikos Prezidentas dekretu patvirtino Traupio miestelio (Anykščių r.) herbą: sidabrinį skydą su jame pavaizduotu šerinės kalnarūtės keru (autorius – dailininkas Rolandas Rinkūnas).

 Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.09.17 )
Skaityti toliau...
 
Laiškas Traupiui
2008.08.01

„ Mano gimtinė – Vičiūnai, Anykščių rajonas. Niekas ir niekada neištrins iš atminties tų vaizdų žydint sodams. Tai – rojaus kampelis ir atgaiva širdžiai, o duonelės skonis – stiprybės šaltinis, beržų sula – dievo dovana, vitaminų gausa. Tai viskas jau – vaikystės prisiminimuose.

Skaityti toliau...
 
Per šimtmetį būta ir džiaugsmo, ir skausmo akimirkų.
2008.04.06

Vytautas BAGDONAS 

Traupio seniūnijos Klaibūnų kaimo gyventojui Antanui Gritėnui birželio 11-ąją suėjo garbingas jubiliejus – ištisas šimtmetis. Todėl neatsitiktinai į labai gražiai tvarkomą, žalumynuose skendinčią jo sodybą tądien prigužėjo daugybė svečių. Auksinį jubiliejų pažymintį sodietį sveikino Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, „Sodros“ Anykščių skyriaus vedėjas Juozas Ratautas, Traupio seniūnė Daiva Tolušytė ir kiti sveikintojai, o žurnalistų būrelis fotoaparatais ir filmavimo kameromis gaudė visas jubiliato pagerbimo akimirkas. Juk ne juokas – sveikinamas šimtametis. Kaip vėliau teigė „Sodros“ rajono skyriaus vadovas J.Ratautas, Anykščių rajone gyvena tiktai penki šimtamečiai, o A.Gritėnas tarp tų šimtamečių yra pats jauniausias.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.08.01 )
Skaityti toliau...
 
Meras lieka ištikimas savo pomėgiui - gamtos pasauliui
2008.04.06

Vytautas BAGDONAS

Pačioje 2007-ųjų pabaigoje pasirodė leidyklos “Lututė“ išleista gausiai iliustruota 23 puslapių brošiūra „Traupio ekologinis pažintinis takas ir senoviniai prieskoniniai augalai“.

Tekstą paruošė gerai žinomas šalies gamtininkas Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Leidinį taip pat iliustruoja S.Obelevičiaus ir Romualdo Barausko bei Egidijaus Barausko spalvotos fotografijos.

Bene vienintelis Lietuvoje mokyklinis botanikos daržas pradėtas veisti 1989 metais. Botanikos daržą įkūrė, puoselėjo ilgametis Traupio pagrindinės mokyklos direktorius, biologijos mokytojas- ekspertas Sigutis Obelevičius. Iš viso dabar Traupio botanikos darže auga daugiau kaip 5000 augalų rūšių, formų bei veislių.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.07.17 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 46 - 50 iš 50
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2018 Traupis.lt