| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kiekvienam – skirtinga startinė pozicija
2008.11.09
 VL žurnalistė Irma Dubovičienė

Tomas Baravykas į miestą gabena ne tik morkas, bet ir raugintus kopūstus. Autorės nuotraukos.

Image 

      Pasakojimas apie šiais metais geriausiais Utenos apskrityje išrinktus jaunuosius ūkininkus.

      Respublikiniame konkurse „Inovatyvus jaunojo ūkininko ūkis 2008“ šiemet dalyvauja, deja, ne visa Utenos apskritis, o tik Anykščių, Utenos ir Molėtų rajonai. Zarasų ir Ignalinos rajonų savivaldybės konkurso nespėjo organizuoti dėl objektyvių priežasčių.

Stiprus daržininkystės ūkis

      Tomas Baravykas ant žemės jaučiasi tvirtai. Prieš trejus metus iš tėvų perimtą pavyzdingą ūkį (net du kartus, 2002 ir 2004 m., išrinktą Metų ūkiu) Tomas dar labiau sustiprino ir optimizavo, išplėtė daugiau nei trigubai. Dabar ūkio valdos driekiasi net 320 ha plote (nuosavos – tik 40 ha). Anykščių rajone tai didžiausias daržininkystės ūkis.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.11.10 )
Skaityti toliau...
 
Gyvenimo dovanos dailininko sukakčiai
2008.09.11

Kaip tik tuo metu, kai fejerverkų ugnimis nušvito dangus Kinijoje virš olimpines žaidynes pasitikusio Pekino, savo 60 –ąją sukaktį sutiko iš Anykščių krašto kilęs dailininkas grafikas Povilas Šiaučiūnas.

Image
P.Šiaučiūnas šią vasarą pirmą kartą savo kūrybą eksponavo gimtinėje – Traupyje
 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.09.11 )
Skaityti toliau...
 
Herbas
2008.09.08

Lietuvos Respublikos Prezidentas dekretu patvirtino Traupio miestelio (Anykščių r.) herbą: sidabrinį skydą su jame pavaizduotu šerinės kalnarūtės keru (autorius – dailininkas Rolandas Rinkūnas).

 Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.09.17 )
Skaityti toliau...
 
Laiškas Traupiui
2008.08.01

„ Mano gimtinė – Vičiūnai, Anykščių rajonas. Niekas ir niekada neištrins iš atminties tų vaizdų žydint sodams. Tai – rojaus kampelis ir atgaiva širdžiai, o duonelės skonis – stiprybės šaltinis, beržų sula – dievo dovana, vitaminų gausa. Tai viskas jau – vaikystės prisiminimuose.

Skaityti toliau...
 
Per šimtmetį būta ir džiaugsmo, ir skausmo akimirkų.
2008.04.06

Vytautas BAGDONAS 

Traupio seniūnijos Klaibūnų kaimo gyventojui Antanui Gritėnui birželio 11-ąją suėjo garbingas jubiliejus – ištisas šimtmetis. Todėl neatsitiktinai į labai gražiai tvarkomą, žalumynuose skendinčią jo sodybą tądien prigužėjo daugybė svečių. Auksinį jubiliejų pažymintį sodietį sveikino Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, „Sodros“ Anykščių skyriaus vedėjas Juozas Ratautas, Traupio seniūnė Daiva Tolušytė ir kiti sveikintojai, o žurnalistų būrelis fotoaparatais ir filmavimo kameromis gaudė visas jubiliato pagerbimo akimirkas. Juk ne juokas – sveikinamas šimtametis. Kaip vėliau teigė „Sodros“ rajono skyriaus vadovas J.Ratautas, Anykščių rajone gyvena tiktai penki šimtamečiai, o A.Gritėnas tarp tų šimtamečių yra pats jauniausias.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.08.01 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 55 - 60 iš 60
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt