| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečiai diskutavo smurto tema
2017.12.07

 Image 

Lapkričio 25 dieną prasidėjusi socialinė akcija „16 pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų“ tęsiasi iki gruodžio 10-osios – tarptautinės žmogaus teisių dienos. Toks simbolinis laikotarpio įrėminimas demonstruoja, jog smurtas prieš moteris yra žmogaus teisių pažeidimas. Kiekvienais metais Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras  solidarizuojasi su tarptautine socialine akcija ir aktyviai dalyvauja organizuojant įvairius renginius, apvalių stalų diskusijas bei kviečia visų rajonų visuomenę taip pat įsijungti į akcijų veiklas, netoleruoti smurto apraiškų artimoje aplinkoje. 

Skaityti toliau...
 
Rankų ir širdies šiluma dvelkiantys Advento vainikai
2017.11.30
Image
 
Adventas–  susikaupimo ir didžiojo laukimo metas. Jo pradžią simbolizuoja Advento vainiko pynimas. Nuo seno Lietuvoje buvo žinomas gražus Advento paprotys vakarieniauti ant stalo padėjus vainikėlį, kuriame uždegama žvakė. Po savaitės ten turėtų degti jau dvi, dar po kitos – trys žvakės. Suplevens keturios liepsnelės – štai ir šv. Kalėdos!
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.12.04 )
Skaityti toliau...
 
Literatūrinė kelionė į lobių salą
2017.11.17

 Image

Kai ateina pats tamsiausias metų laikas, uždegame žvakes ir skaitome knygą. Tai pagrindinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitės, minimos lapkričiui baigiantis, mintis.

Skaityti toliau...
 
Mykolinių šventę puošė jurginai
2017.10.01
Image
 
Bobų vasaros saulei palepinus ir šiek tiek potvyniui  nuslūgus, traupiečiai džiaugėsi pagaliau  nuėmę derlių ir susirinkę švęsti Mykolines. Traupio kultūros namų terasoje  karaliavo jurginai, moliūgai, muzika ir susirinkusiųjų  šypsenos.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.10.02 )
Skaityti toliau...
 
Čia gera sugrįžti
2017.07.31
Image
 
 
Vasarai perkopus į antrąją  pusę, Traupio miestelis pagyvėja: į gimtąsias sodybas atostogoms sugrįžta kraštiečiai, miestelėnai juda, kruta, puošia aplinką, kepa pyragus,- visi laukia tradicinės miestelio šventės- Šv. Onos atlaidų. Šventės organizatoriai  stengiasi parengti įvairialypę   programą, kad visi šventės dalyviai išsineštų kuo geriausius įspūdžius.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.08.02 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 37 - 45 iš 186
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt