| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
"Tą žemę man likimas dovanojo"
2018.07.31

Image 

Prabėgo didžiausia Traupio miestelio šventė – Šv. Onos atlaidai. Šventės "Tą žemę man likimas dovanojo" programa buvo turininga pramogomis, varžybomis, koncertais ir rimtais pokalbiais apie knygą, skirtą Traupiui. Oninėms ruošėsi bendruomenė ir  visi, kas netingėjo. Smagu, kad atsirado ir entuziastų: traupietis G. Dailidėnas išpjaustė iš medžio  užrašą „Traupis“, merginos Miglė ir Indrė užsimojo  įrengti basų kojų taką, Mindaugas ir Dominykas organizavo sportines varžybas, kruopščiausieji klojo floristinius kilimus.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.07.31 )
Skaityti toliau...
 
Vieningai giedojome Tautišką giesmę
2018.07.07
Image
 
Švęsdami Valstybės dieną susirinkome prie  kultūros namų ir susikibę už rankų giedojome šimtmečio  Tautinę giesmę. Džiugu, kad mūsų buvo toks didelis ratas: draugų, kaimynų, jaunimo ir mažųjų piliečių. Kad ilgiau neišsisklaidytų bendrystės jausmas, suėjome į bendruomenės salę, kur vaišinomės gardžia koše, arbata, saldumynais. Žiūrėjome Vytauto V. Landsbergio dokumentinį filmą „ Trispalvis”, prisiminėme  tuos paprastus žmones, savanoriškai kovojusius už mūsų laisvę – partizanus, kurių dėka šiandien mes esame laisvi.
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.07.07 )
Skaityti toliau...
 
Tegul dega Joninių laužai
2018.06.25
Image
 
 Birželio pabaigoje, Saulės grąžos metu, kai naktys būna trumpiausios, o gamta klesti, auga, - švenčiama Rasos šventė arba Kupolinės ir Joninės. "Tiek vyrai, tiek moterys šį vasaros saulėgrįžos metą sieja su vilčių ir lūkesčių išsipildymu. Šviesa, laimė, gyvenimo džiaugsmas - visa, atrodo, žengia pro gyvybės angą." – rašė Vydūnas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.07.04 )
Skaityti toliau...
 
Traupio saviveiklininkų gastrolės
2018.06.03
Image
 
Birželio 2 –oji  Traupio kultūros namų saviveiklininkams buvo kupina jaudulio, adrenalino ir dėmesio.  Respublikinėje žirgų sporto ir tradicinės kultūros šventėje „BĖK BĖK, ŽIRGELI!” Anykščiuose  Traupio mėgėjų teatras “Jazminas” vaidino L. Didžiulienės – Žmonos pjesę “Paskubėjo”.  Striukų sodybos klojime spektaklį stebėjo gausus būrys  anykštėnų ir svečių, kurie šiltai sutiko traupiečių vaidinimą.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.06.04 )
Skaityti toliau...
 
Levaniškiuose koncertavo Traupio saviveiklininkai
2018.05.05

 Image

Kaimyniški santykiai lydi Traupio ir Levaniškių bendruomenes. Smagu susitikti bendruose renginiuose, pabendrauti, kartu šventes atšvęsti.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.05.05 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 37 - 45 iš 202
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt