| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Levaniškiečiai šventė užgavėnes
2018.02.11
Image
 

Į užgavėnių šventę Levaniškiuose susirinko gausus būrys persirengėlių: čigonai,velniai, raganos, karalienės ir žinoma, Lašininis su Kanapiniu. Aplink milžinišką, keturių metrų Morę, žiemos varytojai šoko, dainavo, su šluotomis vijo žiemą. Tuo tarpu šaunios šeimininkės ant laužo kepė blynus, visi ragavo ir  svečių atsineštų blynų ir košės. Pasišildę karšta arbata, sudegino Morę, ir linksmai bei triukšmingai išlydėjo žiemą.

 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.02.13 )
Skaityti toliau...
 
Ką vadinam Gimtine?
2018.02.08
Image
 
Mažieji Traupio bibliotekos lankytojai džiugiai šventė Lietuvos valstybės šimtmetį. Popietei „Ką vadinam Gimtine“ kruopščiai ruošėsi iš anksto: mokėsi eilėraščių, dainelių, skaitė knygas, norėdami būti šauniausiais skaitytojais ir tapti konkurso „100 knygų – ne riba“ nugalėtojais.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.02.08 )
Skaityti toliau...
 
Metai įprasminti nominacijomis
2017.12.30
Image
 
Besibaigiant metams, traupiečai ir svečiai susirinko prie besikūrenančio židinio į Traupio kultūros namus pabūti kartu, pasidžiaugti nuveiktais darbais, įprasminti bendruomenės veiklą  įteikiant nominacijas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.01.02 )
Skaityti toliau...
 
Traupiečiai diskutavo smurto tema
2017.12.07

 Image 

Lapkričio 25 dieną prasidėjusi socialinė akcija „16 pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų“ tęsiasi iki gruodžio 10-osios – tarptautinės žmogaus teisių dienos. Toks simbolinis laikotarpio įrėminimas demonstruoja, jog smurtas prieš moteris yra žmogaus teisių pažeidimas. Kiekvienais metais Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras  solidarizuojasi su tarptautine socialine akcija ir aktyviai dalyvauja organizuojant įvairius renginius, apvalių stalų diskusijas bei kviečia visų rajonų visuomenę taip pat įsijungti į akcijų veiklas, netoleruoti smurto apraiškų artimoje aplinkoje. 

Skaityti toliau...
 
Rankų ir širdies šiluma dvelkiantys Advento vainikai
2017.11.30
Image
 
Adventas–  susikaupimo ir didžiojo laukimo metas. Jo pradžią simbolizuoja Advento vainiko pynimas. Nuo seno Lietuvoje buvo žinomas gražus Advento paprotys vakarieniauti ant stalo padėjus vainikėlį, kuriame uždegama žvakė. Po savaitės ten turėtų degti jau dvi, dar po kitos – trys žvakės. Suplevens keturios liepsnelės – štai ir šv. Kalėdos!
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.12.04 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 46 - 54 iš 198
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt