| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Šv. Velykos su Traupio mėgėjų teatru
2016.03.28

Image

Šv. Velykų popietė Traupyje jau kelis dešimtmečius neatsiejama be mėgėjų teatro pasirodymo. Kasmet pastatomas naujas spektaklis sutraukia pilnutėlę Traupio kultūros namų salę miestelėnų, kraštiečių ir svečių. Susirinkę žiūrovai žino, kad tikrai nenusuvils ir patirs  pliūpsnį džiugių emocijų.

Skaityti toliau...
 
Kaziuko mugėje traupiečius linksmino kurkliečiai
2016.03.07

Image

 

Traupio kultūros namų organizuojama Kaziuko mugė jau antrą dešimtmetį sukviečia gyventojus pirkti, parduoti, smagiai praleisti laiką. Namudininkai iš anksto ruošiasi: pina krepšius, kepa pyragus.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.03.07 )
Skaityti toliau...
 
Rašėme Nacionalinį diktantą
2016.02.27
Image
 
NACIONALINIS DIKTANTAS – tarptautinis suaugusiųjų ir mokinių raštingumą skatinantis konkursas, rengiamas nuo 2005 metų. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.02.27 )
Skaityti toliau...
 
Žiema, nebegrįžk!
2016.02.09
Image
 
Užgavėnių dieną Traupio miestelio centre linksmas ir atsipūtęs sukiojosi Kanapinis: kovos su Lašininiu neprireiks, juk žiema jau ir taip traukiasi! Beliko šokti, dainuoti, linksmintis ir šaukti „Žiema, nebegrįžk !“. Kanapiniui padėjo Traupio pagrindinės mokyklos mokinukai ir jų mokytojos.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.02.09 )
Skaityti toliau...
 
Vakaras su žolininke Dominika Balčiūne
2016.02.08

Image

Vos keli kilometrai nuo Traupio sodybą savaitgaliais, o kartais ir dažniau lanko kraštietis Kęstutis Balčiūnas su žmona Dominika Balčiūne. Dominika garsi šalies žolininkė, neseniai knygynuose pasirodė jos knyga „Skauda galvą? Kakta braukite  per lango stiklą“. Traupio bibliotekininkė Ramunė Musteikienė nusprendė surengti bendruomenės namuose knygos pristatymo vakarą. Dominika mielai sutiko dalyvauti, į vakarą iš Kauno atvyko leidyklos „Laisvos valandos“ vadovas Linas Daugėla. Taip jau sutapo, kad, vaizdžiai sakant, tame pačiame kilometre prieš keletą metų sodybą įsigijo Sveikatos žurnalistų asociacijos pirmininkė, žurnalistė Daiva Ausėnaitė. Bibliotekininkė Ramunė žolininkės kalbinimą patikėjo žurnalistei Daivai. Renginyje netrūko šypsenų, smagaus juoko, susidomėjusio klausymo ir daugybės smagių pasakojimų. Šeštą valandą savo šeimininkių laukusioms karvėms teko dar palaukti, nes susirinkusios moterys susidomėjusios klausė ir klausinėjo Dominikos. Bet apie viską nuo pradžių...

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.02.08 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 64 - 72 iš 192
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31