| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupis Šiandien
Patvinęs Nevėžis
2017.09.19
Image
 
Tokio plataus Nevėžio traupiečiai jau seniai nėra regėję. Šiųmetė lietinga vasara ir ruduo privedė prie upės išsiliejimo iš krantų.  Nors ir skęsta aplinkiniai daržai, bet kažkas džiaugiasi, jog gali pasimėgauti maudynėmis... Visi skuba neįprastus vaizdus įamžinti, nes kažin ar dar teks kada pamatyti tokį Nevėžį, išbėgusį iš savęs...
Skaityti toliau...
 
Moliūgų paradas Klaibūnuose
2016.09.27
Image
 
Kiekvieną rudenį klaibūniečiai Palmira ir  Povilas  Krivickai turi malonių rūpesčių- kaip suvežti iš daržo užaugintas daržoves, nes dauguma jų – sunkiai pajudinami moliūgai- milžinai. Ir kasmet jų užauga vis daugiau ir didesnių. 
Skaityti toliau...
 
Grožio puoselėtojai Traupyje
2016.09.06
Image
 
Kiekvienais metais Anykščių rajono savivaldybė vykdo gražiausiai tvarkomų sodybų apžiūrą. Šįmet apžiūros komisija, aplankiusi seniūnijų rekomenduojamas gražiausiai tvarkomas sodybas, nustatė, kad vietovės, kuriose žmonės ypatingai stengiasi, tai – Anykščiai, Andrioniškis, Troškūnai ir Traupis.
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.09.14 )
Skaityti toliau...
 
Traupio ilgaamžiai Maneikai
2016.04.10
Image

Traupyje gyvenantys  Ona ir Kazimieras Maneikai, nepaisant garbingo jų  amžiaus, nestokoja energijos, geros nuotaikos ir optimizmo.  Onai-  89-eri, o Kazimieras šiais metais atšventė 90 –mečio jubiliejų. Prieš porą metų atšventę deimantines vestuves, Ona ir Kazimieras džiaugiasi gražia šeima: keturiais vaikais,  septyniais anūkais ir trimis proanūkiais.

Skaityti toliau...
 
Užderėjo gausybė moliūgų
2015.10.02
 
Image
 
Metai iš metų klaibūniečių Palmiros ir Povilo Krivickų darže uždera gausus daržovių derlius. Pernai daugelis traupiečių žavėjosi Krivickų užaugintais  moliūgais- milžinais, o šiemet stebina šių daržovių gausa ir forma. 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.10.02 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 1 - 9 iš 19
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2018 Traupis.lt