| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Šviečiančio moliūgo vakaras su „Miško monais“
2020.10.05
Image
 
Spalio 4 –osios vakarą traupiečiai susirinko į tradicinę Mykolinių šventę. Susirinko nešini besišypsančiais moliūgais:  įvairių dydžių, formų, skirtingų šypsenų, kaip kieno  fantazija leido išskaptuoti. 
 
Rudens gėrybių mugėje populiariausi buvo Genutės išauginti česnakai. Juk šiuo koronaviruso grėsmės metu reikia  stiprinti imunitetą, o česnakai geriausiai saugo sveikatą.

Linksmą spektaklį „Miško monai“ suvaidino Traupio vaikų dramos kolektyvas. Raudonkepuraitė (Eglė Baravykaitė) su Senele (Karolina Kabošyte) į miško pasaką pakvietė nuotaikingu šokiu. Vilkas (Faustas Padarauskas) sumaniai apgavo Raudonkepuraitę, bet ją išgelbėti skubėjo Medžiotojai (Arnas Tolušis ir Benas Padarauskas). Eiliuotą spektaklį pagal Š. Pero pasaką „Raudonkepuraitė“ režisavo Janina Savickienė, įpindama muzikinius šokių pasirodymus.

Po nuotaikingo spektaklio buvo įžiebti rudens karaliai moliūgai. Virtę originaliais  žibintais, nušvietė miestelio centrą. Tikėtina, kad jų šviesa ir šiluma atitolins rudens darganas ir dar kurį laiką pasidžiaugsim  saulės spinduliais.

Renginį rėmė LR Žemės ūkio ministerija.
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
 Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 

 
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.10.05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt