| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Konferencija „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“
2020.10.17
Image
 
Spalio 15 d. vyko tradicinė konferencija „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Atsižvelgiant į situaciją šalyje ir pasaulyje, ji surengta nuotoliniu būdu, neįprastai. Renginį inicijavo  Švietimo ir mokslo ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas.

Anykščių rajono savivaldybės meras, gamtininkas, Traupio botanikos sodo kūrėjas ir Traupio skyriaus biologijos mokytojas ekspertas  Sigutis Obelevičius pristatė dalyviams, kokia turi būti mokyklos aplinka, kad joje klestėtų biologinė įvairovė. Mokytojai, mokyklos bendruomenė gali pasinaudoti pačiomis įvairiausiomis galimybėmis turtinant aplinką, stebint ir fiksuojant joje klestinčius organizmus. Pranešėjas pamokė, kaip rinkti ir interpretuoti biologinės įvairovės duomenis mokyklos aplinkoje.

Trumpąjį pranešimą ,,Literatūros takas Traupio botanikos sode‘‘ skaitė Traupio skyriaus vedėja Janina Palikevičienė. Ji pristatė mokyklos integruotą edukacinę erdvę, kurioje gali vykti ne tik literatūros, geografijos ar dailės pamokos, bet ir bendruomenės kultūriniai renginiai.

Vykstant konferencijai mokyklą pasiekė ir apdovanojimas – ,,2020 metų mokyklų edukacinių erdvių nugalėtojo‘‘ lentelė.

Visą konferencijos medžiagą  (pristatymą ir vaizdo pranešimus) galima rasti LMNŠC svetainėje: Konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“ – edukacinių erdvių kūrimo aktualijos ir geroji mokyklų patirtis

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.10.17 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt