| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kviečiame dalyvauti DAILYRAŠČIO konkurse!
2021.02.05

 Image

Kiekvienais metais vasario mėnesį į Traupio biblioteką susirinkdavo lietuvių kalbos mylėtojai dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse. Kadangi šįmet dėl karantino šios galimybės neturėsime, biblioteka kviečia atgaivinti savo dailaus rašymo įgūdžius ir sudalyvauti DAILYRAŠČIO konkurse.

Imkite balto popieriaus ar sąsiuvinio linijomis lapą ir dailiai užrašykite žemiau pridėtą tekstą. Dailyraštį nufotografuokite ir atsiųskite adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Dalyvauti gali visi: ir vaikai, ir senjorai, traupiečiai, ir visi šio puslapio lankytojai.

Darbai bus sudėti į Traupio bibliotekos feisbuko paskyrą vasario 15 dieną. Balsuosime už dailiausiai parašytą tekstą dviejose kategorijose: vaikų ir suaugusių. Rinksime gražiausią, o nugalėtojai bus paskelbtas gimtosios kalbos dieną, vasario 21 –ąją.

Prizai: jauniausios knygų autorės devynmetės Indrės Musteikytės pasakų knygelė su autorės autografu.

Išbandykite rankos miklumą. Juk dailiai ranka užrašytas tekstas – aukščiausia pagarbos forma gimtajai kalbai.

TEKSTAS:

Indrė Musteikytė

Nuotykiai Traupio botanikos sode

Viename mažame miestelyje Traupyje puikavosi botanikos sodas. Ten augo daug daug augalų, margų margumynas. Visur, kur pažiūrėsi, – visokių spalvų ir didumo augalai. Net šeši tūkstančiai! Vaje vaje... Vieną kartą net musė, skridusi per botanikos sodą nualpo, nes jai susisuko galva nuo grožio.
Tame sode augo keturi išdykėliai, kurie visą laiką mėgo ką nors iškrėsti. Tai – Cukrinis klevas, Edelveisai, Karija ir Magnolija. O tolėliau nuo jų augo piktoji Dėmėtoji mauda, kuri buvo nunuodijusi savo nuodingais lapais tris augalėlius. Nukentėjusieji – Kraujalakė, Amūrinis kamštelis ir Nykštukinis bambukas.
Na, nieko nelaukime ir pradėkime nuotykius!

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021.02.05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt