| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Laimėtam projektui – 25000 Lt
2009.08.04

 

     Ketvirtus metus iš eilės, šalies bendruomenės buvo kviečiamos pretenduoti į paramą iš Specialiosios kaimo rėmimo programos. Traupio bendruomenė pasinaudojo šia galimybe ir teikė Žemės ūkio ministerijai projektą ,,Šviesa languose – šiluma širdyse“.

  Šio projekto tikslas- suremontuoti ir pritaikyti Traupio bendruomenės patalpas bendruomenės veiklai vykdyti. Projekto uždaviniai: sumažinti ir pakeisti salės langus, pakeisti salės duris, pažeminti lubas ir sumontuoti pakabinamas, nupirkti ir sumontuoti šildymo krosnelę ir kaminą. Atlikus patalpų remonto darbus, suorganizuoti renginį, kuriame bus pristatyti projekto rezultatai traupiečiams ir svečiams.
  2009 m liepos 16 dieną Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos ir Traupio bendruomenė pasirašė paramos sutartį , pagal kurią nustatyta tvarka ir sąlygomis bus išmokėti 25 000,00 litų.
  Šiais metais paraiškas teikė 756 kaimo bendruomenės ir vietos veiklos grupės. Paraiškos vertintos Žemės ūkio rūmų ekspertų ir teiktos Kaimo bendruomeninių organizacijų valstybės paramai gauti projektų atrankos komitetui. Parama skirta 115 kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių projektų. Tai sudaro 15,2 proc. nuo visų teiktų paraiškų.

  Tikimės, kad projektas ,,Šviesa languose – šiluma širdyse“ bus sėkmingai įgyvendintas ir pasitarnaus visos bendruomenės poreikiams.

 

Image

Traupio seniūnė D.Tolušytė ir bendruomenės pirmininkė J.Savickienė Vilniuje Nacionalininio mokėjimo agentūroje prie ž.ū. ministerijos prieš pasirašant sutartį

 

 

 

 

 Parengė Daiva Tolušytė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.08.05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt