| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupio mokykla turi naują direktorę
2009.08.20

 Image

Viduryje - naujoji mokyklos direktorė J. Palikevičienė 

 

 Įvyko konkursas Traupio pagrindinės mokyklos direktorės pareigoms užimti . Konkurse laimėjusios buvusios tos pačios mokyklos direktorės pavaduotojos, lietuvių kalbos mokytojos Janinos Palikevičienės kandidatūrą, jei nebus apeliacijų, teliko patvirtinti rajono tarybai. 

 

Vadovauti mokyklai siekė dvi kandidatės: J.Palikevičienė ir Anykščių Jono Biliūno gimnazijos pradinių klasių mokytoja Svetlana Šerelienė.


Šio konkurso pagrindiniai ministerijos nustatyti reikalavimai buvo: aukštasis universitetinis pedagoginis išsilavinimas ir ne mažesnis nei 3 metų pedagoginio darbo stažas. Kandidates vertino iš Anykščių savivaldybės, Utenos apskrities bei Švietimo ir mokslo ministerijos atstovų sudaryta grupė ir Traupio pagrindinės mokyklos tarybos pirmininkas.


Traupio pagrindinės mokyklos vadovo kėdė liko laisva, kai birželį rajono taryba pritarė direktorės Vilmantės Point prašymui atleisti ją iš darbo. Direktorė ištekėjo už prancūzo ir išvyko gyventi į Prancūziją.

 

                                                                 Sveta Vitkienė,

Anykšta. 2009, rugpjūčio 20 

 

 

Image 

J. Palikevičienė su Ten Sing nariais

 

 

Nuotraukos paiimtos iš Traupio pagr. mokyklos internetinės svetainės. 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.08.20 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31