| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečiai lankėsi Vilniaus botanikos sode
2009.08.28

Image 

 

Saulėtą rugpjūčio 26 d. rytą Traupio seniūnijos gražiausių sodybų šeimininkai išsiruošė į Vilnių. Ekskursijos tikslas – aplankyti Vilniaus botanikos sodą.

 

Didžiausią įspūdį paliko gėlininkystės skyrius, kuriame auginama, tiriama ir saugoma apie 3200 pavadinimų žolinių augalų. Ypač buvome sužavėti lietuviškais selekciniais augalais: jurginais, kardeliais, flioksais, kurių žiedų grožis džiugino akis ir teikė palaimą širdžiai.

Dendrologijos skyriuje stebino gausios kolekcijos kiparisinių, ypač kadagių, tujų, taip pat sausmedžiai, gluosniai, klevai ir daugelis kitų.

Grįždami namo, užsukome į Sudervės kaime esantį “Vilnojos” akmens skulptūrų parką. Šio parko įkūrėjas V.Martinkonis 4 ha plote, sukvietęs įžymius skulptorius ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Švedijos, Lenkijos, įrengė originalų akmeninių skulptūrų parką. Stebino niekur nematytos skulptūros virš šalia esančio ežero.

Išvyka buvo surengta pagal Traupio bendruomenės projektą “Gražinkime savo miestelio aplinką drauge”, kurį rėmė Anykščių rajono savivaldybė.

 

Janina Savickienė

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Nuotraukos: Daivos Tolušytės 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.08.28 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31