| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupio pagrindinė mokykla - Comenius mokykla
2009.10.04
Image
 
Traupio pagrindinė mokykla jau nuo 2005 metų - Comenius mokykla. 2005-2008 metais buvo vykdomas trejų metų projektas „Tavo gimtinės takas“ kartu su Lenkijos Olsztyno, Prancūzijos Hemo ir Italijos Capo d‘Orlando mokyklomis. 

Lapkričio 12 dieną Traupio pagrindinė mokykla dalyvaus tarptautiniame renginyje „BALTIC EXPRO+“, kurio metu vyks „Baltic Expro“ paroda Šiauliuose. Trijų Baltijos šalių mokyklos pristatys savo projektinę veiklą. Traupio pagrindinė mokykla turės galimybę pristatyti savo instituciją ir vykusį projektą.

Nuo 2009 m. rugpjūčio mėn. pradėtas vykdyti kitas Mokymosi visą gyvenimą programos Comenius paprogramės projektas, kurį Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, „All together we are like one“(„Visi mes esam viena“). Projekte dalyvauja jau pažįstami partneriai iš Lenkijos Olzstyno, Prancūzijos Hemo miestų mokyklų bei nauji partneriai iš Švedijos Tomelilla ir Graikijos Xanthi miestų mokyklų.

Per rugsėjo mėnesį Traupio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai atliko pirmąsias projekto užduotis - ruošė ir siuntė medžiagą apie savo šalį į partnerių šalių mokyklas: rinko svarbiausius Lietuvos istorijos faktus, įrašinėjo frazes, liaudies žaidimus, pristatinėjo tarmes, piešė tautinius kostiumus. Nuo spalio 5 iki 9 dienos - Lietuvos savaitė Lenkijos, Prancūzijos, Švedijos ir Graikijos mokyklose.

Lapkričio 15-21 dienomis įvyks pirmas projekto dalyvių susitikimas Lietuvoje. Svečiai susipažins su Lietuvos istoriniu paveldu, dalinsis švietimo metodine patirtimi, keisis projekto užduotimis. Kartu su mokytojais atvyksta ir mokiniai, kurie gyvens traupiečių šeimose, lankys Traupio pagrindinę mokyklą, susipažins su Anykščių krašto kultūriniu paveldu. Didžiausią viešnagės dalį svečiai praleis Anykščiuose ir Traupyje.

 

 

Janina Palikevičienė, 

www.nyksciai.lt 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.10.04 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt