| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečių šeima – tarp konkurso „Darni šeima“ nugalėtojų
2009.11.16
Image

 

  Baigėsi rugpjūtį prasidėjęs LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos globotas konkursas „Darni šeima“, kurio tikslas – paskatinti visus Lietuvos gyventojus kurti ir puoselėti darną bei santarvę savo šeimose.Konkurso nugalėtojus išrinko projekto iniciatyvinė grupė ir svetainės www.darni-seima.lt lankytojai.

Lapkričio 14 d. Utenos savivaldybėje įteikti apdovanojimai penkioms konkurse „Darni šeima“ nugalėjusioms Utenos apskrities šeimoms.Tarp nugalėtojų – ir traupiečių Ramunės ir Raimundo Musteikių šeima, pelniusi nominaciją „Už bendruomeniškumą“. 

Šeimoms nominantėms įteiktos padėkos ir simbolinės statulėlės iš stiklo:

 

„Už tradicijų puoselėjimą“ – V. ir J. Kamarauskų šeimai iš Ignalinos r.

„Už jaunąją kartą“ – I. Ir D. Venslovų šeimai iš Utenos r.

„Už šeimos verslą“ – R. ir R. Kliaugų šeimai iš Ignalinos

„Už ryšius tarp kartų“- V. ir V. Gruodžių šeimai iš Utenos

„Už bendruomeniškumą“ – R. ir R. Musteikių šeimai iš Anykščių r., Traupio mst.

 

Nugalėtojus sveikino Utenos savivaldybė, padovanojusi knygas apie senuosius amatus, projekto partnerė „Anykšta“, padovanojusi žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ prenumeratą.

„ Į šventę susirinkusios šeimos ne tik smagiai leido laiką kartu, bet ir negailėjo šiltų žodžių savo artimiesiems. Kamarauskų šeimos mama sakė: „ Vaikai yra kaip saulė ir kaip žemė – dėl jų verta gyventi“. O štai už bendruomeniškumą apdovanoti Musteikiai padeklamavo specialiai sukurtą eilėraštį apie šeimą. O Gruodžių šeima į šventinį renginį atvyko su abiem seneliais ir močiutėmis.“ – rašoma svetainėje www.darni-seima.lt.

Po rimtų apdovanojimų laukė linksmoji dalis – koncertavo Utenos muzikos mokyklos akordeonistų trio bei Kliaugų šeimos vakai: grojo kanklėmis ir akordeonu.Šeimų atžalos dėliojo menininkų Vaido Ramoškos bei jo žmonos Gabrielės sukurtą šimto dalių projekto „Darni šeima“ dėlionę.

Visos 50 laimėjusių Lietuvos šeimų gruodžio 4 d. bus pakviestos į iškilmingą jų garbei organizuojamą renginį LR Seime.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Nuotraukos paiimtos iš svetaines www.darni-seima.lt 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.11.18 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt