| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
„Saltus taurėje – 2010“ sukosi ir traupiečių šokėjų poros (VIDEO)
2010.02.01
Image

Paskutinį sausio savaitgalį Anykščiuose, verslo ir laisvalaikio centro „Keturi kalnai“ sporto salėje vyko dvi dienas trukusios Lietuvos sportinių šokių federacijos varžybos „Saltus taurė – 2010“. Šios varžybos Anykščiuose vyksta jau aštuntąjį kartą, į jas susirenka didelis būrys šokėjų iš visos Lietuvos. Anykščiams varžybose atstovauja du klubai – „Saltus“ bei „Verpetas“ 

Šeštadienio programoje dalyvavo ir traupiečių šokėjų  poros : Tomas Rakauskas ir Indrė Musteikytė bei Dominykas Kiela ir Miglė Mincytė, atstovaujantys sportinių šokių klubui „Verpetas“. Vaikams – tai jau trečiasis pasirodymas ant didžiojo parketo. Pirmus metus lankantys „Verpeto“ repeticijas, vaikai jau spėjo sudalyvauti sportinių šokių varžybose Jonavoje ir Kėdainiuose.

Traupiečiams šokti-  tikslingas  laisvalaikio praleidimas, grožio, estetikos, gražios laikysenos, sportiškumo palaikymas. Dalyvaudami varžybose įvairiuose miestuose, vaikai mokosi savarankiškumo, pareigingumo.  Džiugias akimirkas mažieji šokėjai patiria per apdovanojimų ceremoniją, kai jiems už dideles pastangas kuo gražiau šokti, įteikiami medaliai.

 

 {video src=/sokiai.flv}

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Nuotraukos: M.Mincienės, R.Musteikienės,

Filmavo: Inga Kielienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2010.02.03 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt