| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Jaunimo dienų kryžiaus kelionė į Traupį
2010.04.25

Image 

Balandžio 22 d. rytmetį keturiolika savanorių vaikinų ir merginų iš Traupio ir keletas Traupio bažnyčios pastoracinės tarybos narių ir tikinčiųjų su klebonu kanauninku J. Januliu išvykome į Troškūnų bažnyčią pasiimti jaunimo dienų kryžiaus, kuris keliauja per visas Lietuvos parapijas.  

Sudalyvavę  Šv. Mišiose, kurias aukojo Troškūnų klebonas kanauninkas S. Filipavičius, palydėti troškūniečių, nešdami kryžių  su gera nuotaika pėsčiomis iškeliavome į Traupį. Labai entuziastingai, su pakylėjimu pirmieji nešti kryžių paėmė Traupio jaunimas.

Pirmasis mūsų sustojimas Traupio link buvo Žaliosios kaimas, kur prie vieškelio nuo senų laikų rymo cementinis kryžius. Pagarbinę jį ir trumpai pasimeldę, keliavome toliau. Pakelėje priėjome kryžių, žymintį buvusį Antaliesės kaimą. Pasimeldę ir pailsėję, giedodami giesmes, pasiekėme Laukagalių kaimą, kur prie balta staltiese užtiesto stalo mus pasitiko ir pavaišino laukagaliečiai, pagarbino kryžių ir labai nuoširdžiai išlydėjo į Traupį.

Prie miestelio ribų mus pasitiko gausus būrys traupiečių, su giesmėmis ir maldomis kryžius buvo įneštas į bažnyčią, papuoštas balta skraiste ir pastatytas prie altoriaus. Šv. Mišias aukojo klebonas kan. J. Janulis. Šioje akcijoje su dideliu entuziazmu dalyvavo Traupio jaunimas, kuriems tai buvo tikra dvasingumo pamoka.

Balandžio 24 d. po Šv. Mišių jaunimo dienų kryžius išlydėtas į Kupiškio dekanato parapijas.

 

 Antanas Grimža

 Image

Image

Image

Image

 Nuotraukos paimtos iš Traupio bažnyčioje eksponuojamos parodos

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2010.04.27 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31