| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupio vaikai šėlo „Raganų puotoje“
2010.07.18
Image

Ažuožerių biblioteka sukvietė visus Anykščių rajono vaikus, kurie myli knygą ir mėgsta gyventi pasakų pasaulyje į  literatūrinę popietę „Raganų puota“.

Į Ažuožerius , rašytojo A. Vienuolio tėviškę, sugužėjo „raganos“ ir „velniukai“ iš Viešintų. Surdegio, Kavarsko ir Traupio . Traupio bibliotekai atstovavo „raganaitės“ Greta, Miglė, Karolina ir Indrė. Jos parengė eiliuotą prisistatymą, sušoko „raganišką“ šokį, Indrė ir Miglė pristatė savo mėgstamiausias knygas iš serijos „Ragana Lilė“.

Įdomu buvo stebėti kitų popietės dalyvių kūrybiškumo nestokojančius prisistatymus, daug sužinoti iš ažuožeriečių vaikų parengtos programos apie raganas: kur jos gyvena, ką mėgsta, kur nakvoja ir t.t. Mažosioms „raganaitėms“ labai patiko muilo burbulų fiesta. Dainavome, šokome, valgėme ant laužo keptas dešreles, vaišinomės „raganišku“ tortu.

O smagiausias ir romantiškiausias šventės akcentas – nakvynė pačioje bibliotekoje, sekant pasakas tol, kol užsimerks akelės. O pasakos – ne iš knygų, - pačių sugalvotos! Klausantis pasakų kai kuriems vaikams sunku buvo susikaupti ir nurimti, bet išgirdę traupietės Gretos sekamą pasaką apie mergaitės  kelionę ieškoti užburto stebuklingojo ąžuolo, kad jis išpildytų jos didžiausią svajonę, - visi sulaikė kvėpavimą. Baigus sekti pasaką, visi prašė dar ir dar... Ir tik Gretos sekama „siaubo“ pasaka, ( jos pageidavo vaikai) apie mažą mergaitę, kuri atsidūrė didžiulėje pilyje ir jos baimė matė tik baisius dalykus, sugebėjo visus vaikus nukelti į miego karalystę...

Anksti ryte susikėlus vaikams, buvo renkamas gražiausios pasakos savininkas. Šventės organizatorei Daivai paklausus vaikų , kurią komandą skelbsime nugalėtoja, visi choru sušuko : Traupis! Gretai Armonavičiūtei buvo įteiktas pagrindinis konkurso prizas ir bibliotekininkių norai kviestis Gretą į literatūrines popietes sekti vaikams nuostabių pasakų...

Ačiū Ažuožerių bibliotekininkei Daivai Agafanovienei ir jos šauniesiems skaitytojams vaikams  už prasmingą šventę , svetingą priėmimą ir romantišką nakvynę pasakų karalystėje.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2010.07.18 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt