| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Nominacijų vakaras „Esi šalia“- bibliotekos bičiuliams
2010.12.05

Image 

 Gražų adventinį vakarą Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka sukvietė visus miesto ir rajono bibliotekų aktyviausius skaitytojus į Anykščių koplyčioje organizuojamą nominacijų bibliotekos bičiuliams vakarą “Esi šalia“.

Šventinį vakarą vedė viešosios bibliotekos direktorius Romas Kutka, knygos mylėtojus sveikino LR Seimo nariai Vytautas Galvonas ir Antanas Baura, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valentinas Patumsis.

Traupio biblioteka antrus metus dalyvauja šioje tradicinėje bibliotekos bičiulių pagerbimo šventėje ir pristato aktyviausius savo skaitytojus. Šį kartą dovanotas knygas iš bibliotekos direktoriaus Romo Kutkos rankų atsiėmė traupiečiai Rūta Makaravičiūtė, Jolanta Paškevičienė ir Antanas Grimža.

Rūtai Makaravičiūtei, kuri ateina į biblioteką kone kasdien, neįdomių knygų nėra . Ji skaito tiek grožinę, tiek pažintinę literatūrą. Rūtos sūnus, gaudamas iš mamos  visus atsakymus į jam rūpimus klausimus, stebisi „ iš kur tu mama viską žinai?“. „Reikia skaityti knygas“ – atsako Rūta.

Antanas Grimža- lietuvių autorių kūrinių gerbėjas. Visada pirmasis perskaito naujai išleistas anykštėnų rašytojų knygas. „Kompiuteris man svetimas, be dvasios, o knygos – atgaiva sielai“, - taip mąsto Antanas

Jolantai Paškevičienei tiktų šūkis „Į biblioteką – su šeima“. Dukra ir sūnus „užaugo“ bibliotekoje. Jolantos vaikai – aktyvūs bibliotekos skaitytojai.  Paulius – respublikinio konkurso „Draugauk su knyga“ (2008m.) nugalėtojas. Jolanta  myli knygą ir  šį pomėgį sėkmingai skiepija vaikams.

Susirinkusieji susipažino su koplyčioje eksponuojama kūrybinių darbų paroda, kurioje savo tapybos darbus eksponuoja ir traupietis dailininkas Arvydas Jankus.

Nominacijų knygos mylėtojams  vakarą jaukiu ir šiltu dainų skambėjimu „Dainuoju meilę gyvenimui...“ nuspalvino dainų autorius ir atlikėjas Kazimieras Jakutis (Pagulbis).

 

 Image

 

Image

 

Image 

Nuotraukos: S.Meškauskienės ir R. Musteikienes

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2010.12.08 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt