| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Mokymus baigė antroji grupė
2010.12.28
Image
 
Traupio bibliotekoje kompiuterinio raštingumo kursai tęsiasi. Mokymus organizuoja  Kauno technologijos universitetas pagal e. mokymosi technologijos centro rengiamą projektą „Kompiuterinio raštingumo mokymai“

Jau antroji dešimties dalyvių grupė bibliotekoje išklausė 32 valandų kursą. Dirbti buvo daug smagiau ir kokybiškiau, kadangi gruodžio 8 d. bibliotekos viešasis interneto prieigos taškas atsinaujino: projektas "Bibliotekos pažangai" skyrė tris naujus kompiuterius ir multifunkcinį aparatą.

Mokymus vedė Molėtų rajono Alantos technologijos ir verslo mokyklos informatikos mokytoja Nijolė Katinienė. Dalyviams buvo išdėstytos temos: pagrindiniai įgūdžiai, informacijos paieška, elektroninės paslaugos, buvo mokoma dirbti su programomis: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.

Džiugu , kad gyventojai stengiasi neatsilikti nuo gyvenimo naujovių ir inovatyvių technologijų ir  yra ištroškę žinių net būdami vyresnio amžiaus . Traupietis Albertas Gilvydis po pirmųjų pamokų buvo truputį sunerimęs, kad jam sunkiai paklūsta kompiuteris, bet susikūręs elektroninį paštą ir supratęs, kaip patogu ir įdomu bendrauti su anūkais ir pažįstamais neišeinant iš namų, kantriai stengėsi „prisijaukinti“ kompiuterį.  Mokymų dalyvė Vida Miškinienė, pasibaigus kursams pajuto, kad jau serga  šia „liga“ ir nebus kitos išeities, kaip pirkti kompiuterį.

2011 –ųjų kovo mėnesį  mokytis kompiuterinio raštingumo į biblioteką rinksis trečioji gyventojų grupė.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2010.12.29 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31