| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kelionė į knygų šalį kartu su Karlsonu
2011.05.02
Image
 
Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Traupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir I – II kl. mokinukus aplankė mylimas vaikų literatūros personažas – Karlsonas.

Atskrido  ne tuščiomis – su skanumynų puodyne. O paragauti Karlsono saldumynų  galėjo visi, kurie kartu su juo keliavo po knygų šalį: teisingai atsakinėjo į viktorinos „Iš kokios aš pasakos?“ klausimus, garsiai skaitė patarimus, kaip reikia gerbti ir mylėti knygutes.  Vaikai sužinojo iš kur  atsiranda knyga, iš ko ji susideda ir kad skaitantis vaikas – geras vaikas.

Smagi  literatūrinio rytmečio dalis – visiems pavirsti mažais Karlsoniukais, kartu su netikėtu svečiu  žaisti žaidimus , šokti Pepės Ilgakojinės tėčio – Pirato šokį , sprogdinti balionus, kuriuose slėpėsi daugybė patarimų ko moko knyga ir kaip elgtis su ja.

Tikimasi, kad vaikai pakeliavę su Karlsonu po knygų šalį, labiau pamils skaitymą ir dažniau pravers bibliotekos duris.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Susitikimas su rašytoja Jurga Sakalauskaite

 

Balandžio 26 d. biblioteka savo aktyviausiems skaitytojams vaikams dovanojo kelionę į Kavarsko biblioteką, kur vyko susitikimas su vaikų rašytoja Jurga Sakalauskaite. Rašytoja susirinkusiems vaikams pristatė pasakų knygelę „Smagiosios Pelytės Smailytės istorijos“.

Vaikams  rašytoja pasakojo kaip gimsta knyga, skaitė  ištraukas iš naujosios knygos.  Didžiausias susitikimo įspūdis – pačių rankomis pasigaminta ir parsivežta namo knygelė apie Pelytės Smailytės nuotykius.

 

Image 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011.05.02 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt