| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Paminėta pagyvenusių žmonių diena
2011.09.27
Image
 

 Saulėtą rugsėjo 26 dieną, Anykščių rajono paslaugų centras ir Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centras į Troškūnų kultūros namus sukvietė Traupio , Troškūnų , Andrioniškio ir Viešintų seniūnijų „močiutes ir diedukus“, socialinius darbuotojus, seniūnus ir visus, kurie neabejingi pagyvenusiems žmonėms, į prasmingą renginį „Iš širdies – į širdį“, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai.

Sveikinimo žodį dalyviams tarė Anykščių rajono administracijos socialinės paramos skyriaus vedėja J.Griciūtė, Troškūnų seniūnė J.Dilienė, Traupio seniūnė D.Tolušytė, viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkė K.Sriubienė kvietė būti visus atsargiais ir neįkiūti į telefoninių ir kitų sukčių  pinkles.  Skambėjo nuoširdūs sveikinimai, prasmingos eilės,pakiliai nuteikė  mokytojos Daivos atliekamos dainos, koncertavo Janinos Čerkauskienės parengti moksleiviai. Vaikų ir jaunino užimtumo centro mergaitės, vadovaujamos Eugenijos Baltronienės, pristatė centro veiklą, dovanojo jubiliatams savo sukurtus darbelius.

Bene didžiausią jausmų ir minčių sumaištį sukėlė pademonstruotas V.Landsbergio filmas “Dvi seserys“. Tai pasakojimas apie seseris,  savo namuose įkūrusias Lietuvos istorijos muziejų, kuriam eksponatus jos randančios ne kur kitur, o šiukšlynuose...

Renginio organizatoriai pakvietė į „skarelių“ konkursą. Iš penkių nominacijų net trys  atiteko traupietėms. Tai „tradiciškiausia“, „švelniausia“ ir „mažiausia“ skarelė. Nominantės  buvo apdovanotos padėkos raštais.

Renginio metu būrėsi ansambliai ir atliko smagias dainas. Balsingieji dalyviai buvo pamaloninti saldžiais prizais.

Nuolatiniai Vaikų ir jaunimo užimtumo centro rėmėjai – ūkininkai iš Klaibūnų k.  T. ir G.Baravykai ir A.ir O.Baravykai. Jiems buvo įteiktos organizatorių padėkos ir gėlių puokštės.

Renginys baigėsi prie arbatos puodelio maloniai visiems besišnekučiuojant.

 

Image

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Seniūnijos informacija

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011.09.28 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt