| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupyje renovacija vyksta todėl, kad čia gyvena rajono meras?
2011.09.29
Image
 
 „Anykštoje“(2011-09-22) pasirodžius Arvydo Lingaičio straipsniui „ES milijonai – savivaldybės vadovų kaimams“ , kuriame rašoma, neva diversifikacijos projektai pirmiausia pradėti įgyvendinti Traupio ir Mačionių kaimuose – ten, kur gyvena meras Sigutis Obelevičius ir vicemeras Donatas Krikštaponis, sukėlė šiokį tokį apmaudą Traupio bendruomenės tarpe.

A. Lingaičio straipsnį skaitykite ČIA

Pamąstymams – Traupio bendruomenės pirmininkės Janinos Savickienės atsakomasis straipsnis ( Anykšta, 2011-09-29)

Projektas reikalingas bendruomenei

Pačiam rajono pakraštyje – Traupis. Tai mūsų namai, kuriuose gyvena didžiausias mūsų bendruomenės turtas – žmonės, su savo rūpesčiais, džiaugsmais, problemomis. Bandome viską daryti kartu. Juk mes, lietuviai,  nuo seno įpratę, kad , jei kaime vestuvės ar krikštynos, džiaugiasi visas kaimas, kažkam mirė artimas žmogus – apraudam visi, gaisras ar kita nelaimė – padedam kuo galim.
Paskutiniu metu traupiečiai gyvena vienu rūpesčiu – kuo greičiau apžiūrėti, ką ten padarė visą vasarą dirbę statybininkai prie seniūnijos pastato. Rezultatai jau matosi – šviečia langai, naujas stogas, baigiami ir vidaus darbai.
Ir džiaugsmą, kad jau galėsime rinktis į bendras šventes, pasikviesti profesionalių kolektyvų, neberaudonuosime, kai pašvies saulutė pro langus ( valyti tai jų nebuvo galima – subyrės), o lietui lyjant nebetrauksime kėdžių į salės vidurį- ( juk remonto nebuvo gal jau 40 metų), užtemdo mintis, kad mums to nereikia. Mes – per maži, mes – kaimiečiai ir, kad Traupio kaimui, kaip ir Mačionims su 200 gyventojų, tokie norai nerealūs – ir nėra čia ko džiaugtis. O juk mūsų daug daugiau: Klaibūnai, Laukagaliai, Mickūniškiai – jau ir 400, o jei ir visų mūsų renginių dalyviai levaniškiečiai – tai ir 800.
Ir dar, pasirodo, kad projektai vykdomi tik ten, kur nėra nei mokyklų, nei vaikų darželių, bet gyvena rajono vadovai. Įdomi ir nelabai suprantama mintis. Bet tai gal ne apie mus, nes mes turime labai gerą mokyklą, ikimokyklinukų grupę, bet ... meras tai iš tikrųjų gyvena Traupyje. Ką daryti?
Atsakymų būtų daug... Bet mūsų bendruomenė nekalta, kad seniūnė sugebėjo sutelkti visus bendram tikslui, laiku pateikė paraišką projektui ir mes pirmieji įšokom į važiuojantį traukinį. O mes, traupiečiai, kaip ir anykštėnai ar vilniečiai, norime gyventi geriau ir gražiau.
Ir šiais metais pagal VVG siūlomą programą galėjome teikti paraišką gana nemažai pinigų sumai, bet atsisakėme kitų seniūnijų , kuriose nebuvo vykdomi diversifikacijos projektai, labui, nes žinome, kad ištiesę draugišką ranką kitiems, patys tampame geresni.

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011.10.05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt