| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečiai – "Rudens suktinyje"
2011.10.18
Image
 
Nuostabus rudeniškas oras visus miestelėnus ir svečius sukvietė į rudens derliaus šventę  ,,Rudens suktinis“, kuri vyko Anykščių miesto centre.

Šventės metu  buvo galima pasigėrėti ir įsįgyti įvairių rudens gėrybių bei amatininkų darbų, pasigrožėti rajono seniūnijų skvereliu „Rudens išdaigos“. Traupiečių skverelyje  puikavosi  „ūkininkė“,  su visomis rudens gėrybėmis į šventę  atmynusi dviračiu. O  seniūnijų išrokavimuose pačiutės (Apolonija Pašukonienė) beieškantis ir vėliau ją radęs gaspadorius iš Traupio (Česlovas Kazlauskas) linksmai kvietė visus suskelti rudens suktinį.

Šventėje buvo apdovanoti gražiausių rajono sodybų, sodų ir „Metų ūkis-2011“ konkursų nugalėtojai. Tomui Baravykui įteikta Žemės rūmų pirmininko Andriejaus Stančiko padėka už pavyzdingą ūkininkavimą ir daržininkystės sektoriaus puoselėjimą, o jaunajam ūkininkui Andriui Kairiui valstybinės gyvulių veislininkystės priežiūros tarnybos prie ŽŪ ministerijos vyriausias specialistas Juozas Juknius įteikė padėką už efektyvų ūkininkavimą gyvulininkystės srityje.

Konkurso apžiūros „Gražiausia sodyba“ dalyviams, sodybų šeimininkams J.ir A. Malinauskams, K.ir R.Gnedevičiams ir V.ir A.Kazlauskams jau yra užsakyta prenumarata 2012 m.po 3-is žurnalus (kiekvienai aplankytai sodybai) "Sodo idėjos", "Mano gėlynas", "Žolynų žurnalas".

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011.10.19 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt