| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Mažųjų šokėjų debiutas
2011.11.21
Image
 
Sportiniai šokiai – tai grožis, žavesys, estetika. Šokantis vaikas spinduliuoja elegancija, muzikalumu, ugdosi ištvermę, fizinį aktyvumą.

Džiugu, kad nuo šio rudens Traupio šokėjų gretos pagausėjo. Anykščių sportinių šokių klubą „Verpetas“ pradėjo lankyti septynmečiai Karolina, Arnas ir Erikas. Lapkričio 20 d. Anykščiuose vykusios varžybos „Anykščiai 2011“ – jiems buvo pirmasis pasirodymas ant parketo. Vaikai, o gal daugiau – jų tėveliai, išgyveno begalinį jaudulį, kai jų atžalos demonstravo pirmuosius išmoktus lėto valso ir ča ča žingsnelius. Erikas Petronis šoko su Karolina Kabošyte, o Arnas Tolušis šokdino anykštėnę Gretą. Mažieji šokėjai pasirodė puikiai ir visi buvo paskatinti medaliais.

Na, o „didieji“ – Dominykas, Miglė, Tomas ir Indrė – jau sportinių šokių varžybų „senbuviai“. Jie šoka trečius metus trijų šokių grupėje. Šiose varžybose Dominyką Kielą ir Miglę Mincytę lydėjo didelė sėkmė – jie iškovojo pirmosios vietos taures. Tomas Rakauskas ir Indrė Musteikytė taipogi pasirodė gerai ir iškovojo antrosios vietos medalius.

Sveikiname šokėjus ir linkime jiems dar daug gražių pasirodymų ir pergalių!

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Nuotraukos Daivos Tolušytės

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011.11.21 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt