Powered by Core Design

Mažieji šokėjai – konkurso nugalėtojai
2012.02.19
Image

Vasario 18 d. Jonavoje vyko sportinių šokių varžybos „Bonus taurė 2012“. Pradedančiųjų šokėjų grupėje dalyvavo Traupio vaikai:  Karolina Kabošytė, Erikas Petronis ir Arnas Tolušis.

Karolina ir Erikas, puikiai pašokę lėtą valsą ir ča ča, pelnė aukščiausius teisėjų įvertinimus ir iškovojo nugalėtojų taures. Nuo jų visai nedaug atsiliko ir Arnas Tolušis su anykštėne Greta Pakalkaite ir taipogi buvo apdovanoti taurėmis. Puikus šokėjų pasirodymas suteikė daug džiaugsmo vaikų tėveliams ir "Verpeto" sportinių  šokių klubo treneriams S. Bilevičienei ir J. Pratkeliui.

Varžybose dalyvavo ir Dominykas Kiela su Migle Mincyte, bei Tomas Rakauskas  su Indre Musteikyte. Šios poros šoko keturių šokių grupėje ir užėmė antrąją ir trečiąją vietas.