| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Susitikimas su bioenergetike Svetlana Smertjeva
2012.03.09
Image
 
Kovo 8 dieną, kuri minima kaip Moterų diena, į susitikimą su bioenergetike, sveikos gyvensenos klubo "Anykščių vaivorykštė" valdybos pirmininke Svetlana Smertjeva susirinko vien moterys: paklausyti išmintingų patarimų ir tiesiog atsipalaiduoti.

Viešnia, sveikos gyvensenos propaguotoja traupietes mokė, kaip mylėti save, kaip išsaugoti gerą nuotaiką, stiprų fizinį kūną ir kaip būti laimingoms.

Svetlana pažėrė daug patarimų, kaip išsaugoti dvasinę pusiausvyrą, išvengti vidinių konfliktų, neįsileisti į širdį nerimo.

Žmonės, bėgdami nuo nerimo, puola gerti tabletes, bet tabletė tik užslopina, nerimas nedingsta, jis pradeda lįsti į fizinį kūną, prasideda skausmai, darosi net augliai. Nuo nerimo niekur nepabėgsi, nereikia jo uždaryti: išsikalbėkite, išverkite jį, kūrendamos ugnį, sudeginkite neramias mintis“ – mokė moteris viešnia.

Bioenergetikė apibūdino tris pagrindinius sveikatos aspektus: dvasinė pusiausvyra, grūdinimasis, sveika mityba. Jegu to laikysimės – būsim sveikos ir laimingos.

Renginyje dalyvavusi Sveikos gyvensenos klubo „Anykščių vaivorykštė" kultūrinių tradicijų studijos administratorė  Dalia Simutienė pristatė sveikos gyvensenos produktus, kuriuos čia pat buvo galima įsigyti.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012.03.09 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt