| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Margas pasakų pasaulis
2012.03.31
Image
 

Knyga gimsta ne tada, kai ją sugalvoja, net ne tada, kai parašo, o tik tada, kai ją perskaito. Sužinoti ar Traupio pagrindinės mokyklos pradinukai  skaito knygeles ir ar žino populiariausias pasakas, pas juos atskubėjo linksmas literatūrinis personažas - indėniukas Kikas. Jis džiugiai pranešė, kad šiandien švęsime vaikiškos knygos dieną, kadangi tą dieną gimė garsus pasakų kūrėjas H.K. Andersenas.

Šventė prasidėjo skambiais indėniškais šūkiais, kurie lydėjo kiekvieną sėkmingai atliktą užduotį, atspėtas pasakas, iš kurių  bibliotekininkė skaitė ištraukas, žaidimus, skirtus „Batuotam katinui“, „Ropei“, „Raudonkepuraitei“, „Raganaitei Lilei“, „Vilkui ir septyniems ožiukams“ ir, žinoma, „Kikui“.

Vaikai su dideliu entuziazmu bendravo su netikėtu svečiu, o kad tikrai myli knygutes, įrodė, uždėdami „antspaudą“ ant plakato „Knygos dienai – valio!“

Bibliotekininkė Ramunė džiaugėsi aktyviausiais bibliotekos skaitytojais: Jovita Kalibataite, Aušra Ramanauskaite, Agne Augulyte, Ugne Juzėnaite, Vaidu Kalibatu, Karolina Kojaite, Samanta Rotautaite, Indre Musteikyte ir Samanta Augulyte. Šiems knygų mylėtojams buvo įteiktos   padėkos bei  atminimo dovanėlės. O bibliotekininkė Olga, organizavusi piešinių parodą „Kuo būsiu užaugęs“ paskelbė jos nugalėtojus: Gretą Kizytę, Miglę Mincytę ir Dominyką Kielą. Prizų sulaukė ne tik laimėtojai, bet ir visi, pateikę  konkursui piešinukus.

Kone dvi valandas su vaikais žaidęs indėniukas Kikas palinkėjo visiems tapti gerais skaitytojais ir mylėti knygutes, tada jis ateisiąs paklajoti po pasakų pasaulį ir kitąmet.

 

 Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012.03.31 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt