| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
„Krakatukas“ linksmino Panevėžio ir Anykščių žiūrovus
2012.04.27
Image
 
Balandžio  25 d.Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius jau aštuntąjį kartą sukvietė rajono lėlininkus į tradicinę šventę „Kai prabyla lėlės“.

Kadangi šie metai paskelbti tarmių metais, šventės dalyvius pasitiko „Senela iš pa Utenas“. Ji, smagia šio krašto tarme, supažindino vaikus su liaudiškos skrynios lobiais – mezgimu, verpimu, tautosaka.

Šventėje, tarp lėlininkų iš Ažuožerių, Kurklių ir Viešintų, pasirodė ir Traupio pagrindinės mokyklos lėlių teatro studija „Krakatukas“, vadovaujama Elenos Barauskienės. Jie savo pasirodymu „Ilgoji pertrauka“ tiesiog sudrebino visus šventės dalyvius. Smagiu šiuolaikinės muzikos ritmu šėliojo „beždžionėlės“ ir „stručiai“, kuriuos mažiesiems žiūrovams knietėjo liesti ir glostyti ir skirti pačius didžiausius aplodismentus ir gėles.

„Krakatukui“ buvo įteikta padėka, uteniškių tarme parašyta rašytojos M. Telksnytės knyga „Atminties gėlės“ bei lėlininkų šventę simbolizuojantis tortas.

Na , o balandžio 19 –ąją Panevėžio “Minties" gimnazijos kvietimu “Krakatukas” linksmino respublikinio rašinių konkurso “Gyvybė – dovana, branginkime ją” dalyvius didžiojoje Panevėžio lėlių teatro scenoje.

 Artimiausiu metu Traupio lėlininkų laukia išvyka į Kurklių pagrindinę mokyklą. Na, o traupiečiai “Krakatuko” pasirodymą tikisi pamatyti per Traupio pagrindinės mokyklos 235 –erių metų jubiliejų!

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012.04.27 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt