| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Mokykla mažajai rašytojai dovanojo šventę
2012.05.05
Image

Gražią pavasario popietę Traupio pagrindinėje mokykloje vyko antrokės Indrės Musteikytės pasakų knygelės „Laikrodukas Tuksis“ pristatymas.

Mokytojai ir moksleiviai  knygelės autorei surengė tikrą šventę: Indrei skambėjo sveikinimai, dainos, jos pasakų inscenizacijas vaidino  Kiškis, Morka, Žvirblis ir Zylutė. Vaikai varžėsi, kurie greičiau atliks užduotis iš „Laikroduko Tuksio“: kas geriausiai įsidėmėjo spalvingas knygelės iliustracijas ir teisingai suklijuos dėlionę ir kas greičiau atsakys į viktorinos klausimus.

Mažąją rašytoją sveikino mokyklos direktorė J. Palikevičienė, linkėdama neišpuikti, o Traupio bendruomenės pirmininkė J. Savickienė linkėjo šviesti ir šildyti, kad knyga ir kūryba išliktų svarbiausia gyvenime, iš draugų pasipylė balionų lietus... Indrę labai pradžiugino dovanotas didžiulis  Begemotas, kuris dar labiau įkvėpsiąs ją kūrybai: sekanti pasaka bus skirta storuliui Begemotukui, kuris nukando debesį...

Šventę vainikavo mokyklos bendruomenės dovanotas tortas „Su pirmąja knyga“, kuriuo vaišinosi ir pasakų rašytoja, ir mokytojai ir klasės draugai.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012.05.11 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt