| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Išvyka į Briuselį
2012.05.10

Image 

Traupietis Raguvos gimnazijos vienuoliktokas Arminas Musteikis tapo ES konkurso vienu iš nugalėtojų ir atstovavo Lietuvai Briuselyje.

Plačiau skaitykite R. Karpavičienės straipsnį:

''11 klasės mokiniai Ina Liaudanskaitė ir Arminas Musteikis bei juos lydėjusios mokytojos Eglė Timofejeva ir Rita Karpavičienė gegužės 2–4 dienomis atstovavo Lietuvai Briuselyje vykusiame ES Regionų komiteto suorganizuotame renginyje. Jame 7 šalių 9 mokyklų mokiniai pristatė savo regionus ir mokyklas, kaip supranta aktyvų senėjimą ir pan. Visos delegacijos dalyvavo neeiliniame renginyje – Regionų komiteto plenarinėje sesijoje, kuri vyko Europos Parlamento plenarinių posėdžių salėje ir kurioje dalyvavo ES Prezidentas Herman Van Rompuy. Šalių atstovai taip pat apžiūrėjo Europos Parlamento rūmus. Visos delegacijos turėjo progą susipažinti ir su Briuseliu, nes buvo surengta ekskursija po šio gražaus miesto senamiestį. 

Ina ir Arminas pristatė pačių sukurtą 5 minučių filmuką apie mokyklą. Jame stengėsi atskleisti, kuo mūsų mokykla ypatinga. Kitų delegacijų nariams šis filmas paliko puikų įspūdį, o ypač visų dėmesį patraukė kartingų būrelis. Reikia paminėti, kad visų dėmesį traukė ir mūsų mokyklos mokiniai, nes vieninteliai buvo apsirengę uniformas, todėl atrodė ypač patraukliai ir šventiškai. Mūsų delegacijos pristatymą pagyrė ir renginyje dalyvavęs Panevėžio rajono meras P. Žagunis.

Renginį vedęs Europos Aljanso pirmininkas J. Zajakala pasveikinęs mokinius - konkurso nugalėtojus - teigė, kad didžiulė garbė atstovauti savo mokyklai, regionui ir šaliai. "Jaunieji draugai turi žinoti, kad mes labai stengėmės sudaryti kuo geresnes skrydžio ir gyvenimo sąlygas..." – teigė J. Zajakala.

Ina ir Arminas puikiai praleido laiką. Jie džiaugiasi, kad dalyvavo konkurse ir kad pavyko įveikti nemažai lygiaverčių varžovų. Taip pat jie dėkoja visiems, kurie padėjo sukurti filmą''.

Plačiau apie konkursą žr. www.panrs.lt 2012 04 05.

R. Karpavičienė

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012.05.10 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31