| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
„Lemties ir svajonių kelyje“
2012.05.30

Image 

Gegužės 26 d. Vilniuje, Marijos ir Jurgio Šlapelių namo-muziejaus kiemelyje vyko  Tėvynės pažinimo draugijos Vilniaus skyriaus popietė, skirta Traupio kraštietei, rašytojai Birutei Silevičienei "Lemties ir svajonių kelyje".

Renginį vedė Tėvynės pažinimo draugijos Vilniaus skyriaus pirmininkė Birutė Mikulytė, kalbėjo  Tėviškės pažinimo paramos fondo direktorius, leidinio "Gimtinė" redaktorius Kazimieras Račkauskas, poetas Aleksejus Kutkinas. Pašnekovai apibūdino  Birutę  ne tik kaip  rašytoją, išleidusią net 15 knygų, bet ir aktyvią visuomenininkę – Tėvynės pažinimo draugijos narę, Kaimo rašytojų sąjungos Vilniaus zonos pirmininkę, Vilniaus literatų klubo „Laiškas“ narę, turinčią labai didelę širdį ir dalinančią save ją supantiems literatūros žmonėms. Žymiąją kraštietę Traupio bendruomenės vardu sveikino bibliotekininkė Ramunė Musteikienė, džiaugdamasi, kad Birutės plunksna neleidžia nueiti į užmarštį Traupio apylinkėms, jos gyvenimo kelyje sutiktiems žmonėms ir kad Vičiūnai dar kartą atgims kraštietės kūryboje: rašytoja baigia parengti dvi knygas:poezijos ir prozos, skirtas gimtajam kaimui – Vičiūnams.

Renginio metu buvo pristatyta ir mažoji pasakų kūrėja traupietė Indrė Musteikytė ir pirmoji jos pasakų knygelė „Laikrodukas Tuksis“. Mergaitė perskaitė pačios sukurtą  eilėraštį ir dovanojo šventės svečiams savo kūrybos knygas.

Apie „Laikroduką Tuksį“

 

 Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012.05.30 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31