| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupio bendruomenė šventė 10 -metį (Video)
2013.06.08
Image
 
Birželio 7 –ąją Traupyje  geros nuotaikos ir linksmybių netrūko – bendruomenė šventė pirmąjį savo veiklos dešimtmetį.

Šventė prasidėjo neeilinėmis sportinėmis varžybomis: krepšinio 3x 3 ir smiginio varžybose susirungė traupiečiai ir Anykščių policijos pareigūnai. Krepšinio rungtyje pirmąją vietą iškovojo komanda „Traupis“, antrąją – Anykščių policija, trečioji atiteko komandai „Marija ir draugai“. Smiginyje taikliausias buvo Raimondas, atrąją vietą pelnė Tadas, trečiąją – Lukas. Laimėtojus policijos pareigūnai apdovanojo medaliais, nugalėtojai džiaugėsi taure.

Vakare pilnutėlėje Šv. Onos bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už Traupio bendruomenę. Mišias laikė kraštietis kunigas, Mielagėnų parapijos klebonas Marijonas Savickas.

Po šv. Mišių visi, įeinantys į kultūros namų salę, buvo papuošti proginiais bendruomenės dešimtmečio medaliais.Čia vyko šventinis bendruomenės dešimtmečio minėjimas. Šventę pradėjo bendruomenės moterų ir vaikų šokių kolektyvas šokiu „Negesink šviesos“, sujaudinęs visus švieselių vaikų rankose virpesiu. Simbolinę ugnį uždegė vyriausia ir jauniausia bendruomenės šeimos -  O ir K. Maneikai bei G. ir T.Baravykai.

Pasveikinti bendruomenės 10 – mečio proga atvyko visas būrys svečių: LR Seimo narys S. Jovaiša, rajono meras S. Obelevičius, kunigas M. Savickas, Anykščių rajono Vietos veiklos grupės atstovai, Anykščių policijos pareigūnai. Sėkmingo gyvavimo bendruomenei linkėjo seniūnė D. Tolušytė, Traupio pagrindinės mokyklos direktorė J. Palikevičienė, Levaniškių bendruomenės „Abipus Nevėžio“ atstovai, tėviškėnai Januškai, moterų šokių kolektyvo  vardu kalbėjo I. Griškevičiūtė. Kraštiečių vardu garbingą svečią kunigą Marijoną Savicką sveikino S. Krikštaponienė.

Jau 10 metų bendruomenės vairą sėkmingai laiko pirmininkė Janina Savickienė. Nuveikta daug gažių ir  prasmingų darbų: laimėta visa eilė projektų, išpuoštas miestelio centras, traupiečiai renkasi susibūrimams į renovuotą salę, surengta daug gražių švenčių, pažintinių išvykų. Anot Anykščių VVG grupės atstovo J. Nikitino, Traupio bendruomenė viena iš tų arkliukų, kurie šuoliuoja pirmose gretose.  Visa tai susirikusieji galėjo išvysti projektoriaus ekrane.

Pirmininkė J. Savickienė už rėmimą ir dalyvavimą bendruomeninėje veikloje dėkojo A. ir S. Obelevičiams, seniūnei D. Tolušytei, už susitelkimą, iniciatyvas dėkojo  bendruomenės valdybai, įteikė padėkas aktyviesiems nariams, dėkojo bendruomenės švenčių rėmėjams: Baravykams, Noreikams, Minciams.

Garsiausi aplodismentai aidėjo meno saviveiklininkams:  moksleivių ansambliui,  sportinių šokių šokėjams, bendruomenės moterų šokių kolektyvui. Miniatiūrų teatras „Nei čia buvo, nei čia ką“ parodė šviesiąsias ir tamsiąsias kaimo gyvenimo puses.

J. Savickienė laiko ne tik bendruomenės vairą, jos vadovaujami meno saviveiklininkai  publikai dovanoja pačias geriausias emocijas. „Janina – mūsų visų plakanti širdis“ – taip ją apibūdino viena iš saviveiklininkių.

Degant fejerverkams ant jubiliejinio torto, skambėjo bendruomenei „Ilgiausių metų“, o svajonės ir troškimai  gyventi dar vieningiau ir sutelkčiau buvo paleisti  kartu su skraidančiais žibintais.

Filmuką žiūrėkite čia.

Anykščių policijos pareigūnai – Traupio bendruomenės 10-mečio šventėje

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013.07.10 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt