| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Devynmetės Indrės kūrybos kraitelėje – trečioji knyga
2013.07.29
Image
 
Traupyje gyvenanti Indrė Musteikytė nesustoja kurti. Įtraukta į Lietuvos rekordų knygą, kaip jauniausia knygos autorė, išleidusi dvi pasakų knygas „Laikrodukas Tuksis“ (2012 m.) ir „Užkeiktas žiedas“ (2013 m.), mergaitė džiaugiasi trečiąja knyga – pasaka – apysaka „Trolių tiltas“. 118 psl. knygelę 200 egz. tiražu išleido Kaišiadorių  „Printėja“.

Knygelės redaktorius žurnalistas Jonas Laurinavičius rašo: „Pasaka–apysaka „Trolių tiltas“, kaip ir anksčiau išėjusios dvi knygos – tai tikras vaikų pasaulis. Judrus, spalvingas, pakilios nuotaikos, žaismingas. Trijulė – Storuliukas, Funsfinas ir Funkpukas – eina ieškoti Trolių tilto. Ten pasakiškai gera, linksma, smagu. Jų kelionė – tai nuotykių kaleidoskopas, su gausybe netikėtumų, vaikiškos išmonės, savito aplinkos suvokimo. Kelionė prasideda nuo Seneliamo ir baigiasi Lifarzonijos laukuose. Kad ir išgalvotos vietovės, bet jos tokioje pat žemėje, kaip Indrės gimtasis Traupis ar kuris kitas miestelis ar kaimas, nes trijulė joje mato ir boružėles, ir laumžirgius, ir žiogus, ir dar daug visokių dalykų, kurie supa mus realioje aplinkoje. Indrės fantastinis pasaulis visur turi realų pagrindą, tik jis pagyvintas, paryškintas, individualizuotas jos savitu žvilgsniu, jos vaikišku atvirumu. Tai aš rašau ne tiek jauniesiems skaitytojams, kiek jų tėveliams, seneliams: stebėkite, žiūrėkite, kaip įdomiai pasaulį suvokia jūsų pradinukai, kokia auga kūrybinga naujoji karta, kuri visu savo talentu išsiskleis  po 20–30 ir daugiau metų.
Trys Indrės knygos – tai savotiška paraiška ateičiai: MES ATEINAME… „


Oninių šventės metu Traupio kultūros namuose vyko Indrės Musteikytės kūrybos pristatymas. Į kelionę ieškoti trolių tilto  Begemotuką, Funkpuką ir Funsfiną vedė renginio režisierė Ona Buinevičienė. Jaunąją autorę sveikino antrosios knygos rėmėjas anykštėnas politikas Vytautas Galvonas, Traupio pagrindinės mokyklos direktorė Janina Palikevičienė, seniūnė Daiva Tolušytė, Indrės mokytoja Daiva Dailidėnienė, artimieji ir draugai.


Už išsipildžiusią svajonę – turėti savo kūrybos knygą Indrė dėkojo rėmėjui Vytautui Galvonui, už „aprengtą“ knygelę puikiai temą išpildžiusiomis  iliustracijomis - kraštietei Eglei Kielaitei.


Indrė ne tik su džiaugsmu stebėjo savo pasakos kelionę, bet ir kartu su draugais Tomu ir Migle šokių pasirodymais žavėjo publiką.

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013.07.30 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt