| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kalėdinę šventę palydėjo „Stebuklingoji radasta“
2013.12.29
Image
 
Besibaigiančių metų laikas priartina mus prie kažko naujo, paslaptingo, viltingo. Žiemos šventės – ypatingas laikas, kai norisi džiaugtis, dėkoti, pabūti kartu, vaikams – tikėti stebuklais.

Traupio bendruomenės graži tradicija – dovanoti Kalėdinę šventę  vaikams ir jų šeimoms nustebina kaskart vis nauju spektakliu. Bendruomenės teatras, vadovaujamas Janinos Savickienės, suvaidino B. Buivydaitės  trijų veiksmų pjesę „Stebuklingoji radasta“. Pasakos siužetą apie tai, kaip gėris nugali blogąsias jėgas ir pildosi stebuklai, įkūnijo J. Savickienė, M. Mincienė, J. Kizytė, A. Pašukonienė, D. Tolušytė, D. Blauzdienė, R. Musteikienė, V. Mikėnas, V. Blauzdys.

Pasakos herojų pakviestas atklydo ir Kalėdų senelis su didžiuliu maišu dovanų, kurias sukrauti padėjo rėmėjai – ūkininkai G. ir T. Baravykai bei M. ir J. Minciai. Vaikai džiaugsmingai deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko, žaidė ir džiaugėsi dovanomis.

Šventė tęsėsi jaukioje bendruomenės salėje, kur vaikai dalijosi savo talentais: Ineta dainavo grojant gitaromis Audriui ir Viliui, Milda demonstravo savo menines fotografijas, Tomas dainavo karaokė, ką galėjo išbandyti ir visi norintys, o Arnas visus vaišino spalvingais kalėdiniais meduoliais, kuriuos pats kepė ir puošė. Įdomu buvo susipažinti su parodoje eksponuojamais Kalėdiniais žaisliukais, kuriais eglutes puošdavo tėvai ir seneliai ir kurie vėl tampa jaukiomis puošmenomis.

Smagu buvo susieiti ir gražiu bendravimu palydėti besibaigiančius metus. O Naujuosius pasitiksime su gražiomis viltimis, tikėjimu ir santarve 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013.12.30 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt