| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Naujametiniai auksiniai svogūnai
2014.01.03
Image
 
Gruodžio 31 d. Levaniškių bendruomenės „Abipus Nevėžio“ namuose vos tilpo žmonės, norintys sutikti Naujuosius mėlynojo medinio Arklio metus.  Renginio vedėjai J. Verikienė ir L. Barauskas visus pasveikino su praėjusiomis Šv. Kalėdomis ir artėjančiais 2014 –aisiais ir  linkėjo, kad sutiktą Kalėdinę dvasią, šilumą ir gėrį žmonės jaustų ne tik per žiemos šventes, o ir kiekvienąsyk, kai susirinks su  brangiais ir artimais žmonėmis.

Jau tapo tradicija kiekvienais metais pasveikinti bendruomenės narius, atšventusius jubiliejus. Šventinį vakarą buvo  pagerbti jubiliatai: E. Rutkauskienė, D. Balinč, P. Kairys, V. Mincytė, R. Ukrinienė ir L. Rakauskienė.

Daug gerų emocijų ir juoko įnešė auksinių svogūnų – cibulių apdovanojimo vakaras.  
Nominacijos – ne iš piršto laužtos, jos įteiktos tiems, kas labiausiai nusipelnė. Auksinius svogūnus kūrė auksarankė Jolita Matulionienė, medalius gamino menui neabejingas Laimutis Barauskas. O nominacijos vertos dėmesio: „LEVANIŠKIŲ KRAŠTO PATRIOTAS“, „METŲ GAISRŲ MIEGALIUS“, „METŲ GAISRININKAS-GELBĖTOJAS“, „METŲ GAISRININKAS- DARBININKAS“,  „MES SAUGŪS, KAD TU PAS MUS?“, „METŲ NAMAS“,   „METŲ SARGAS“, „METŲ PUOTA“, „METŲ STIPRUOLIS“, „METŲ SPORTININKĖ“, „METŲ TAISYKLIŲ PAŽEIDĖJAS“, „METŲ ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS“, „METŲ JAUNIKIS“,“ METŲ ARTISTAS, „METŲ PIRKINYS“, „METŲ POLICININKAS“, „METŲ SLAUGYTOJA“, „METŲ ATRADIMAS“ .

Gausiai susirinkusius levaniškiečius išradingai linksmino  muzikantai iš Panevėžio - grupė V&A. Ačiū šventės rėmėjams: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai bei Daliai ir Eugenijui Dailidėnams.

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2014.01.03 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt