| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kaziuko mugėje – gyva muzika
2014.03.03
Image

Pirmoji pavasario šventė Traupyje – tai tradicinė  Kaziuko mugė.  Kovo  pirmąjį sekmadienį į  kultūros namus susirinkę  prekiautojai  ir pirkėjai  smagiai leido laiką -  susirinkusius  linksmino gausus Kurklių kapelos „Virinta“ muzikantų kolektyvas.

Tradiciniai ir populiariausi gaminiai mugėje – pinti krepšiai. Buvo galima įsigyti medaus gaminių, šluotų, kirvakočių, įrankių lauko darbams, vaikai prekiavo pačių pagamintais darbeliais ir saldumynais, akį traukė įvairiaspalvės rankų darbo gėlės , gražūs Anykščių neįgaliųjų draugijos gaminiai, buvo galima įsigyti įvairių papuošalų ir dirbinių iš medžio. Perkant namudines kepures buvo galima paremti bendruomenę.

Pasveikinus Kazimierus ir Kazytes, vyko  bendruomenės narių susirinkimas, kuriame buvo aptarti pasiūlymai, pageidavimai, sprendžiamas klausimas dėl šarvojimo salės.

Mugėje buvo galima ne tik parduoti ar nusipirkti, bet ir smagiai padainuoti ir kojas pakilnoti, klausant populiarių, širdžiai mielų  Kurklių muzikantų atliekamų dainų.

 Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2014.03.04 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31