| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Mykolinių šventėje – moliūgų aukcionas
2014.10.05

 Image

Saulėtą spalio 5 –osios sekmadienį Traupio Šv. Onos bažnyčioje vyko šv. arkangelo Mykolo atlaidai. Ši šventė – įsibėgėjančio rudens ženklas, juk iki Mykolinių svarbiausi darbai nudirbti, derlius sudėtas po stogu, belieka susibėgti visiems ir pasidžiaugti.

O labiausiai traupiečiai džiaugiasi atsinaujinusiais parapijos namais. Gyventojų pageidavimu, Traupio bendruomenės valdyba dešimčiai metų išsinuomavo parapijos pastatą. Gražia bendruomenės pirmininkės Janinos Savickienės ir seniūnės Daivos Tolušytės iniciatyva parapijos namai tarnaus traupiečiams tiek džiaugsmo, tiek liūdesio akimirkomis. Čia įrengta šarvojimo salė  ir erdvi patalpa gyventojų susibūrimams. Bendruomenės valdybos iniciatyva iš gyventojų buvo surinktos lėšos šių namų atnaujinimui.

Naująjį šarvojimo salės kryžių pašventino Traupio parapijos klebonas kun. Juozas Janulis. Apžiūrėję atnaujintus parapijos namus, gyventojai džiugiai klausėsi solistės Sigutės Vaičiulytės koncerto. Bendruomenės pirmininkė J. Savickienė dėkojo visiems, kas prisidėjo lėšomis ar darbu prie šių namų atnaujinimo: Vaičių šeimai, Danutei Kasickienei, visiems, kas tvarkė, triūsė, gražino, kad turėtume vietą susibūrimams tiek  liūdnomis, tiek linksmomis akimirkomis.

Linksmasis šventės momentas buvo moliūgų aukcionas. Šventę papuošę Palmiros ir Povilo Krivickų išauginti moliūgai – milžinai ir džiugino, ir glumino pirkėjus: kaipgi reikės šias prekes namo parsigabenti... Bet prisivalgius gardžios kareiviškos košės  tai jau buvo ne bėda.

Ačiū šventės rėmėjams – Traupio bendruomenei ir ūkininkams Gražinai ir Tomui Baravykams. 

Image

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2014.10.06 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt