| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kaziuko mugėje- traupiečių amatai
2015.03.08
Image
 
Pavasaris į Traupį  atkeliauja kartu su tradicija tapusia  Kaziuko muge. Šie metai paskelbti Etnografinių regionų metais, tad Traupio kultūros namai sukvietė Traupio amatininkus pademonstruoti savo tradicinius dirbinius, o miestelėnus grožėtis, derėtis ir, žinoma, išeiti ne tuščiomis.

Margaspalvėje mugėje galima buvo įsigyti medaus gaminių, dirbinių iš medžio, pintų krepšių, veltos vilnos papuošalų, inkilų, tapybos darbų, įvairių skanėstų. Vyrai čia pat pirko rankų darbo tulpes ir teikė savo moterims Kovo 8-osios proga.

Vienintelis šventėje dalyvavęs Kazimieras pasipuošė riestainių karoliais. Pabendravę, įsigiję norimas prekes, mugės dalyviai su šypsena ir dideliais aplodismentais palydėjo  Traupio jaunųjų saviveiklininkų pasirodymus. Moksleivius šokti ir dainuoti ruošė Traupio kultūros namų darbuotojos Janina Savickienė ir Janina Čerkauskienė. Gaila tik, kad gripo epidemija išguldė jaunuosius  artistus ir žiūrovai nepamatė spektakliuko.

Mugei skirti gaminiai daugiau mažiau buvo išparduoti, eurai suskaičiuoti, pasisemta gerų emocijų ir džiugios nuotaikos. Smile

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.03.09 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt