| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Magiškos Šv. Velykos kartu su „Vorų cirku“
2015.04.06

Image 

Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Traupyje ši šventė neįsivaizduojama be Traupio mėgėjų teatro spektaklio, kurį kasmet vis naują, vis kitonišką pastato  teatro artistai.

Mėgėjų teatro vadovė Janina Savickienė šį kartą nusprendė paieškoti naujų režisūrinių sprendimų ir vietoj įprastinio spektaklio apie senovės kaimo šeimos gyvenimą, žiūrovus  pakvietė į hipnozės seansą. Vaidinimas pagal K. Sają „Vorų cirkas“ privertė visus susirinkusius nustebti ir plačiai šypsotis.

Į kultūros namus atvyksta  pasaulinės šlovės hipnozės meistras  magas  Teofratas Okusava  (Stefa Krištaponienė) ir jo asistentė  (Janina Savickienė). Magas užhipnotizuoja salėje sėdinčius žiūrovus, kad šie, pakilę į sceną,  tampa tuo, kuo norėjo būti tik svajonėse. Kultūros veikėjas (Vidmantas Mikėnas) kuria nepartinę partiją, mokytoja Skolopendra (Rasa Gvozdienė) tampa estrados dainininke ir puikiausiai dainuoja,  ūkininkas Pranas (Algis Terminskas) svajojantis apie antrą pusę, tampa Don Žuanu, daktarė Raibužytė (Apolonija Pašukonienė) – hipnozės mago asistente, o paštininkė Izolda (Inga Kielienė), nepasiduodanti mago hipnozei, bando visus sulaikyti nuo daromų nesąmonių. Spektaklio kulminacija- Prano paleisti į laisvę vorai dar labiau sujaukia hipnozės seansą....                                              

Gausiai susirinkę žiūrovai negailėjo artistams aplodismentų. Aktoriai dėkojo vadovei Janinai už kūrybiškai praleistas valandas kuriant personažus.


Traupio mėgėjų teatro ilgametė,aktyvi, kūrybiška veikla neliko nepastebėta. Lietuvos liaudies kultūros centras Traupio mėgėjų teatrui už meninį lygį skyrė mėgėjų meno kolektyvų II kategorijos sertifikatą. Šią žinią džiugiai paskelbė ir sertifikatą kolektyvui įteikė Traupio kultūros namų renginių organizatorė Janina Čerkauskienė.

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.04.06 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt