| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Bendruomenių sambūryje
2015.06.22
Image
 
Birželio 20 d. Troškūnuose vyko Anykščių rajono nevyriausybinių organizacijų sambūris „Visi savi“. Čia pasidalinti gerąja patirtimi suvažiavo net 13 įvairių organizacijų. Traupio bendruomenei atstovavo gražus būrelis šokėjų, vaikų, jaunimo kartu su bendruomenės pirmininke Janina Savickiene.

Bendruomenės šokių kolektyvas „Tėkmė“  linksmu šokiu pasveikino šventės organizatorius ir dalyvius. Smagu buvo stebėti nuotaikingus komandų prisistatymus  ir išbandyti jėgas sportinėse varžybose. O ir sekėsi neblogai: kamuolio metimo rungtyje Justina Kizytė iškovojo pirmąją vietą. Smiginyje taikliausi irgi buvo Traupio bendruomenės atstovai  -pirmąją vietą laimėjo Daiva Tolušytė, antrąją -  Žygimantas Obelevičius. Svarmens metimo rungtyje antrąją vietą pelnė Tomas Baravykas. Greiti traupiečiai buvo ir estafetėse:  Miglės, Justinos ir Meilutės komanda laimėjo antrąją vietą.

Traupiečiai sulaukė pagyrimų, kaip vieni aktyviausių dalyvių, na o pačia aktyviausia buvo išrinkta Naujųjų Elmininkų bendruomenė. Jai atiteko Troškūnų bendruomenės įsteigta Anykščių NVO pereinamoji taurė ir įpareigojimas kitais metais organizuoti sambūrį.

Šventės dalyviai vakare galėjo mėgautis ”Folk – Virus“ koncertu. Bernardinų vienuolyno kiemelyje koncertavo grupės „Kitava“, „Thundertale“ ir „Žalvarinis“.

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Nuotraukos Petro Nazarovo ir Meilutės Mincienės

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.06.22 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt