| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Darbai baigti, vakarai jau ilgi...
2007.10.31

 

Vis labiau gamtai puošiantis margaspalviais lapais, rausvėjant vakaro žaroms, ilgėjant rudens vakarams siela ir kūnas nejučia pradeda trokšti atgaivos.

                      Atsigauti, pabūti kartu, pasidžiaugti baigtais darbais į Traupio kultūros namų salę rinkosi miestelėnai, kur vyko tradicinė darbų pabaigtuvių vakaronė, šį kartą žadanti kažkuo nustebinti.

Ir štai – Kultūros namų link atriedėjo didžiulis kaimo turizmo sodybos „Viensėdis“ autobusas, vairuojamas Traupio šv. Martyno vaikų sodybos šeimininko A.Ilgūno. Jis miestelėnams atvežė dovaną – Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos kolektyvo koncertą. Ir ne tik!

Išlipus didžiuliam būriui ( per 50 narių) atlikėjų, iš autobuso buvo išridenta ir vilnietiško alaus statinaitė, kuriuo vaišinti žadėjo pats Jurkiškio viensėdžio šeimininkas.

                     

                      Renginys prasidėjo seniūnės D.Tolušytės padėkos žodžiu traupiečiams, kurių darbščios rankos ištisus metus kūrė aplinkos grožį. Padėkos raštais ir atminimo dovanomis buvo pagerbti gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai:

 

                                           J. ir B. Savickai,

                                           K. ir S. Patupiai,

                                           G ir J. Balčiūnai,

                                           J. ir A. Palikevičiai,

                                           S. Bubinienė,

                                           S. Buterlevičienė,

                                           P.ir P. Krivickai,

                                           V. ir Č. Kazlauskai,

                                           S. ir J. Šeštokai,

                                           S. ir A.Krištaponiai,

                                           I. Bernatonienė,

                                           M. ir M. Čiukšiai

Seniūnė dėkojo ir Traupio stambiesiems ūkininkams, paremiantiems vykstančius renginius miestelyje: Tomui Baravykui ir Ramūnui Noreikai.

                      Po apdovanojimų suskambo profesionali liaudies muzika, atliekama svečių: dūdų orkestras, kanklių garsai, liaudies dainos, kaip vijurkai sukosi jaunieji tautinių šokių atlikėjai.

                      Vilniaus Br. Jonušo muzikos mokyklos kolektyvo koncertas susidėjo iš trijų skirtingo žanro dalių. Antroje koncerto dalyje žiūrovų širdis virpino lyriški rusų romansai, trečioje – jaunimo ovacijų susilaukusi muzikos mokyklos vaikų pop grupė, kuri pasakojo aplankiusi ne tik daugelį Lietuvos miestų, bet ir Lenkijos sostinę Varšuvą.

                      Vakaras tęsėsi prie vaišėmis nukrautų stalų. Svečiai namo neskubėjo, tad bendros linksmybės ir alučio gurkšnojimas kėlė išties gerą nuotaiką.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008.08.06 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt