| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Levaniškių bendruomenė vykdė projektą „Sportuok- neabejok“
2015.09.22
Image
 
Siekiant pagerinti Levaniškių kaimo jaunimo  gyvenimo kokybę, sudarant sąlygas aktyviai socialinei ir sportinei veiklai Levaniškių  bendruomenė „Abipus Nevėžio“ šiemet teikė paraišką  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai „Jaunimo iniciatyvų projektų finansavimas 2015 metams“.

Bendruomenei buvo skirtas finansavimas projektui „Sportuok- neabejok“ iš programos „Jaunimo politikos įgyvendinimas“,  pagal priemonę „Įgyvendinti regioninės jaunimo politikos stiprinimo programos priemones“.

Projekto „Sportuok – neabejok“ metu įrengtas krepšinio stovas su lenta, pastatyti du lauko suoliukai,  pastatyta viena lauko šiukšlių dėžė. Taip pat suorganizuotas sveikatinimo renginys, pakviesta psichologė N. Grybienė, kuri pravedė paskaitą jaunimui „Žmogaus sveikatą lemiantys veiksniai“.

Sveikatinimo užsiėmimai jaunimui ne tik suteikė žinių, bet ir  įdiegė sveikos gyvensenos įgūdžius. Sutvarkytoje aplinkoje jaunimas galės sportuoti, rūpintis savo sveikata ir prasmingai, bei turiningai  praleisti laisvalaikį. 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.09.22 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt