| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Rudens šventė Traupyje
2015.10.05

 Image

Šv. Mykolo atlaidai Traupyje nestokojo gražios rudeninės saulės, auksu nuspalvintos gamtos grožio ir turiningo bendruomenės pasibuvimo kartu.  

Po Šv. Mišių į Traupio kultūros namus besirenkančius traupiečius pasitiko rudeninių puokščių,  kompozicijų, vaikų piešinių paroda.  Moksleiviai, vadovaujami dailės mokytojos Irutės Aleknavičienės, parengė darbelių ir piešinių parodą „Rudens spalvos“. Į kūrybinį procesą įsijungė Traupio seniūnija, paštas, med. punktas, mokykla, biblioteka, neįgaliųjų draugijos Traupio skyrius, Levaniškių ir Traupio bendruomenės.  Rudeninėms kompozicijoms išradingai panaudoti žiedai, uogos, daržovės.  Tarp puokščių buvo galima rasti Papartynės gatvėj pamesto Mykolo kepurę, o traupietės Stefos fantazijos dėka gražiomis rudeninėmis spalvomis „pražydo“ verpimo ratelis...
 
Renginį vedė šventės organizatorė bendruomenės pirmininkė Janina Savickienė. Buvo pasveikintas mažasis Mykoliukas, beje, vienintelis Mykolas tarp susirinkusiųjų; aptarta bendruomenės veikla. 
 
Susirinkusieji turėjo progos dalyvauti netradicinėje gyvoje pažintinėje pamokoje. Gamtininkas S. Obelevičius, prisiskynęs pilną krepšį augalų šakelių iš savo prižiūrimo botanikos sodo, supažindino visus su valgomais ir nuodingais augalais. Traupiečiai čiupinėjo, uostė, apžiūrinėjo egzotiškų  augalų šakeles ir stebėjosi, kiek daug yra nepažintų augalų.
 
Gerų emocijų pliūpsnį suteikė Traupio mėgėjų teatro artistai, suvaidinę J. Savickienės režisuotą komediją "Klastingi guzikai". Gražu buvo pasiklausyti, kaip grojo ir dainavo Traupio ir Troškūnų moksleiviai, kuriuos paruošė vadovė Janina Čerkauskienė. O kantriausieji dar galėjo klausytis ir šokti, grojant muzikinei grupei iš Palangos „Švelnusis gegužis“.
 
Toks jau tas ruduo. Užbaigus darbymetį, pailsi rankos, o širdį pradžiugina šiltas buvimas kartu.
 
Ačiū Anykščių rajono savivaldybei, parėmusiai šią gražią šventę!
 
 
 
Image
 
 
 Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image 
 
 
Image 
 
 
Image 
 
 
Image 
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image 
 
 
Image 
 
 
Image
 
 
 Image
 
 
Image
 
 
Image 
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.10.05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt