| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupio bendruomenės projektas, skirtas gyventojų saugumo stiprinimui
2015.10.30
Image
 
Traupio bendruomenė  vykdė projektą  “Gyvenamosios aplinkos saugumo stiprinimas ir viešųjų erdvių sutvarkymas pritaikant bendruomenės narių poreikiams“.
 
Projektas remiamas Lietuvos Žemės ūkio ministerijos 2015 m. birželio 23 d. sprendimu Nr.3D-532 „Dėl 2015 metų Žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos (valstybės biudžeto lėšos) (01 01) priemonei „Parama kaimo bendruomenėms“ (01 001 01 03 09) įgyvendinti skirtų lėšų pagal projektus ir lėšų gavėjus paskirstymo sąrašo patvirtinimo“.
 
Projekto   lėšomis buvo nupirktos ir sumontuotos penkios vaizdo stebėjimo kameros Traupio miestelio centre, pastatytas daugiafunkcinis žaidimų kompleksas, spyruoklinės sūpynės, lauko suolas. Prie šių išlaidų bendruomenė prisidėjo16,03 proc. nuosavu piniginiu įnašu.
 
Skatinant bendruomeniškumą ir savanorystę buvo suorganizuotos talkos, pastoviai prižiūrima teritorija: renkamos šiukšlės, šienaujama. Šios veiklos vykdomos savanoriškais bendruomenės narių darbais.
 
Tikimasi, kad teritorijoje, kur yra įrengtas stebėjimas, žymiai sumažės padaromų nusikalstamų veikų, teisėtvarkos pažeidimų ir kitų įvykių.  Kamerų pagalba bus įmanoma nustatyti kelių eismo taisyklių pažeidėjus, viešosios tvarkos pažeidimus  bei fiksuoti  gyventojams reikalingą socialinę pagalbą. Vaizdo stebėjimo kamerų sistema leis ne tik spręsti aktualias miestelio problemas, bet ir užfiksuoti įvykdytus nusikaltimus ir kitus teisės pažeidimus bei operatyviai į juos reaguoti ištisą parą, taupiai naudojant žmogiškuosius resursus.  Tai labai pasitarnaus miestelio  gyventojų ir svečių saugumui.
 
Vaikų žaidimo aikštelėje  fizine veikla galės užsiimti visi seniūnijos vaikai ir svečiai.
 
 Bendra projekto vertė 6944,00 Eur, pareiškėjo nuosavų lėšų suma 1114,00 Eur, parama 5830,00 Eur
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.11.03 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt