| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Nauja knyga apie intymų gyvenimą
2015.11.15
Image
 
Traupio biblioteka gavo dovanų knygą „Pokalbiai apie seksą“. Jos autoriai: kraštietė sveikatos žurnalistė Daiva Ausėnaitė ir gydytojas psichoterapeutas, seksologas Viktoras Šapurovas.
 

Tėvų seksas vaikui miegant, masturbacija paauglio gyvenime, seksas už pinigus – tokias ir panašias temas gvildenome gurkšnodami kavą ir kramsnodami šokoladinius saldainius.

Ši knyga neretai jus privers ištarti „ a, tai štai kodėl“ arba „dabar viskas aišku“. Jūsų rankose – ne erotinis romanas ar teorinis fiziologinių poreikių aptarimas. Jūsų rankose- pirma ir išsami lietuviška knyga apie seksą. Suteikiame šimtaprocentinę garantiją- perskaičius ją, jūsų pokalbiai apie seksą taps turiningesni, išmintingesni, o įgytos žinios leis tapti geresne meiluže ar meilužiu, žmona ar vyru, mama ar tėvu, tiesiog geresniu žmogum. „ – rašo knygos bendraautorė Daiva Ausėnaitė. 

Kartu su autorine knyga, kraštietė Daiva jau ne pirmą kartą dovanoja bibliotekai naujas knygas. Bibliotekos skaitytojai galės susipažinti ir su garsiosios Hario Poterio autorės J.K. Rowling romanu suaugusiems „Netikėta vakansija“.

 

 Image 

 

Image

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.11.15 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt