| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kalėdinė šventė bendruomenės vaikams
2015.12.27

Image

Gruodžio 26 –osios kalėdinę popietę pasidalinti šventiniu džiaugsmu į Traupio kultūros namus susirinko Traupio bendruomenės ir Levaniškių bendruomenės „Abipus Nevėžio“  vaikai su savo artimaisiais.

Šventė prasidėjo linksmu Traupio bendruomenės teatro vaidinimu „Pasaka atbulai“, kurį režisavo  bendruomenės pirmininkė, kultūros namų meno vadovė Janina Savickienė. Kalėdiniu šokiu pasinerti į pasakos pasaulį žiūrovus pakvietė penkios spalvotos Snieguolės: Justina Kizytė, Gražina Baravykienė, Inga Kielienė, Alvyra Rotautienė ir Ramunė Musteikienė. Spektaklio herojai: pabėgęs iš namų neklaužada Nykštukas- Meilutė Mincienė, jo mama  Karalienė - Daiva Tolušytė ir  Nykštuką mokslo žinių mokanti teta Marcelija - Janina Savickienė įtraukė vaikus į spektaklio veiksmą: vaikai mokė Nykštuką skaičiuoti, klausyti mamos ir įkalbėjo grįžti jį namo.

Pasakai laimingai pasibaigus, pas vaikus atskubėjo Kalėdų Senelis, kuris kartu su vaikais, Nykštuku ir Snieguolėmis šoko, žaidė ir linksminosi.   Nuotaikingai pasirodė mažieji Eglė, Ugnė ir Dovydas, kuriuos gražių kalėdinių dainelių išmokė kultūros namų renginių organizatorė Janina Čerkauskienė. Daug aplodismentų sulaukė solistė Eglė, kuriai pritarė gitaristas Matas.

Vaikai džiaugėsi Kalėdų senelio dovanomis iš kalėdinio maišo, kurį pripildyti padėjo šventės rėmėjai: ūkininkai Gražina ir Tomas Baravykai.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

 Image

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015.12.27 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt