| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečiai palydėjo 2015-uosius
2016.01.02
Image
 
Žiemišką, skaičiuojantį paskutines besibaigiančiųjų metų valandas, vakarą  į kultūros namus su gera nuotaika susirinko traupiečiai pasilinksminti ir kartu sutikti 2016 –uosius.

Bendruomenės pirmininkė Janina Savickienė pristatė kas per metus nuveikta gražaus ir gero, padėkojo tiems, kurie padėjo vykdyti projektus, aktyviai dalyvavo renginiuose ir kitoje bendruomenės veikloje.

Bendruomenės valdybai paskelbus Metų Traupiečio rinkimus, miestelėnai pastarąjį mėnesį  aktyviai balsavo, atiduodami slaptą balsą vertam Metų Traupiečio vardo. Juo tapo bendruomenės pirmininkė Janina Savickienė.  Atsiimdama prizą, Janina kalbėjo, kad jaučiasi labai nesmagiai, kad buvo vertesnių šio vardo, bet seniūnės Daivos Tolušytės lūpomis pristatyta Janinos veikla byloja ką kita: Janinos dėka Traupis - gyvas, kuriantis ir žinomas.

Janina – visada kupina idėjų ir sėkmingai jas įgyvendinanti, gyvenanti visų traupiečių rūpesčiais ir džiaugsmais, nuoširdžiai ir aktyviai dirbanti bendruomenės labui; ilgus metus mokiusi mūsų vaikus pažinimo tiesų ir dalyvavimo meno saviveikloje. Janinos vadovaujamas mėgėjų teatras, ateinančiais metais švęsiantis 60- metį,  garsus ir už rajono ribų, laimėjęs  respublikinius konkursus, visus mus ir kraštiečius džiugina  profesionaliais pasirodymais. Ir ne tik. Jau eilę metų Janinos dėka gyvuoja suburtas bendruomenės teatras, dovanojantis džiaugsmą vaikams per Kalėdines šventes. Janina  sugeba suburti saviveiklininkus  ir organizuoti prasmingus renginius.

 Bendruomenės pirmininkės  iniciatyvumo ir aktyvaus bendradarbiavimo su seniūnija dėka galime džiaugtis ne vienu įvykdytu projektu, pagaliau turima parapijos sale šarvojimui ir įvairiems susibūrimams. Janina  – traupiečių kultūrinio ir bendruomeninio  gyvenimo siela, sugebanti suvienyti, dirbti, kurti.

Bendruomenės valdyba išrinko ir Metų Jaunąjį Traupietį. Juo tapo moksleivė  Indrė Musteikytė.  Indrė  įtraukta į Lietuvos rekordų knygą, kaip jauniausia knygos autorė. Pastaruoju metu išleidusi ketvirtąją  knygą apysaką- pasaką „Kartą girioje“. Indrė dalyvauja Anykščių ir kitų rajonų literatūriniuose renginiuose, pristato savo kūrybą. Ji yra mokyklos įsteigto prizo – stiklinio obuolio „Geriausiam Traupio pagrindinės mokyklos mokiniui“ laimėtoja, sėkmingai dalyvauja ne tik rajono olimpiadose, konkursuose, bet ir ne vieno respublikinio konkurso nugalėtoja.  Indrė aktyviai dalyvauja bendruomenės kultūrinėje veikloje: šoka, dainuoja, groja gitara.

Susirinkusiems nuobodžiauti neleido grupės „Nova“ muzikantas Nerijus. Moterys šoko „Kankaną“, vyrai „Gulbių ežerą“, norintys atsiskleidė vaidyboje, dainavo karaokė, linksminosi, o sulaukus dvyliktos valandos, visi išskubėjo į lauką su šampano taurėmis sutikti Naujųjų metų  fejerverkų salvėmis, pasveikinti vieni kitų.

Tikimės išsipildys mažosios Eglutės padalinti palinkėjimai: ateinantys metai bus sėkmingesni, kūrybiškesni, dosnūs, kad nestigs sveikatos, energijos, ieškojimų ir atradimų.

 

Image

 

 Image

 

 Image

 

 Image

 

Image 

 

Image

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.01.02 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31