| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kaziuko mugėje traupiečius linksmino kurkliečiai
2016.03.07

Image

 

Traupio kultūros namų organizuojama Kaziuko mugė jau antrą dešimtmetį sukviečia gyventojus pirkti, parduoti, smagiai praleisti laiką. Namudininkai iš anksto ruošiasi: pina krepšius, kepa pyragus.

Šįmet į Traupio kultūros namų salę kaip niekad gausiai susirinko tiek prekybininkai,tiek smalsuoliai: ne tik vietiniai, bet ir iš aplinkinių kaimų, Troškūnų, net ir baleliečiai iš  Ukmergės rajono atvyko pasižmonėti.

Mugė stebino namudininkų išmone ir kūrybingumu. Be tradicinių dirbinių: pintų krepšių, medaus gaminių, įvairių saldumynų, žavėjo  pintinės iš popieriaus, originalios kabyklos iš medžio, megztos rankinės, „Pimpačkiukų“ kepurės, šeimininkės kvietė nebūti „krienu“ ir valgyti krienus...

Netrūko ne tik prekybinio šurmulio, bet ir skambių dainų. Traupiečius linksmino gausus būrys muzikantų iš Kurklių, kuriuos subūrė renginių organizatorė Giedrė Steponėnienė. Kurkliečiai pavergė traupiečius nuoširdumu, linksmumu, skaitomomis kraštiečių Domicelės Juodžiūnaitės, Bronės Aukštikalnienės ir Antano Biliūno eilėmis.

 Image 

 

Image

 

Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
 
 
 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.03.07 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31