| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Pagerbti bendruomenės kūrėjai
2016.11.26
Image
 
Besibaigiantys  metai – laikas, kai prisimenama, kas buvo gera ir gražu, dėkojama už nuveiktus prasmingus darbus, nuoširdumą ir širdies gerumą, o kartais ir už tai, jog buvo šalia.
 
Tradiciškai metams baigiantis, lapkričio 25 –sios vakarą, Traupio bendruomenė gausiai susirinko į  kultūros namus, kur vyko priešadventinė vakaronė „Pabūkime kartu“.

Bendruomenės pirmininkė ir renginio režisierė Janina Savickienė pristatė nuveiktus darbus, kultūrinę ir bendruomeninę veiklą. Traupiui šie metai buvo jubiliejiniaii: gražiai atšvęstas miestelio 500 –asis jubiliejus, mėgėjo teatro 60 – metis, šviesuolio kun. St. Galvydžio 100 –metis. Tuo savo kalboje džiaugėsi ir Traupio seniūnė D. Tolušytė bei rajono vicemeras S. Obelevičius.

Bendruomenės valdyba išrinko Metų traupietį. Juo tapo kraštietis kunigas Marijonas Savickas, Mielagėnų parapijos (Ignalinos r.) klebonas. Gaila, kad dalyvauti renginyje jam sutrukdė sudegusios Ceikinių bažnyčios stogo remonto darbai. Kunigo Marijono geranoriškumo dėka, Traupyje ant paminklinio akmens, skirto miestelio 500-mečiui, "išdygo" Rūpintojėlis ir aidėjo istorinio pabūklo salvės. Kraštietis kunigas palaiko glaudų ryšį su bendruomene ir visada ištiesia gerumo ranką.

Metų jaunoji traupietė – trylikametė sportininkė Miglė Mincytė. Ji – daugkartinė bėgimo varžybų įvairiuose miestuose nugalėtoja, atstovavusi Lietuvai ir tarptautinėse varžybose Lenkijoje. Puikiai besimokanti ir aktyviai dalyvaujanti bendruomenės veikloje.

Bendruomenės pirmininkė J. Savickienė skyrė nominacijas tiems, kurių dėka bendruomenė gyvuoja ir klesti. Atminimo dovanėlės ir prasmingi žodžiai skirti: Gražinai ir Tomui Baravykams, Meilutei ir Jonui Minciams, Alytei ir Sigučiui Obelevičiams, Daivai Tolušytei, Palmirai ir Povilui Krivickams, Vilmai ir Povilui Keraičiams, Mindaugui Kielai, Vidmantui Mikėnui, Zitai Tilindienei, Justinai Kizytei, Linai Rakauskienei, Daivai Dailidėnienei, Indrei ir Ramunei, jaunimui Gretai Armonavičiūtei ir Andriui Keraičiui. Neliko nepastebėtas ir didžiausias teatro pasirodymų gerbėjas levaniškietis Ričardas.

Po nominacijų „lietaus“ traupiečius  linksmino kupiškėnai muzikantai Daiva ir Almantas. Jų užburiančios dainos ir pajuokavimai  vertė plačiai šypsotis ir smagiai kojas kilnoti. Gražu buvo klausytis Ginto, Broniaus, Vidmanto vokalinių sugebėjimų, užvedančių visus bendrai dainai.

Viso vakaro metu buvo juntama draugiška atmosfera, prasmingas pabuvimas kartu su savo kaimynu, su kuriuo gal ne visuomet atrandama laiko nuoširdžiam ir šiltam pašnekesiui.

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016.11.28 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt